login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Przedszkole nr 1 w Chojnowie - Ogłoszenia

Aktualności

POŻEGNANIE LATA – POWITANIE JESIENI
„Jak nie kochać jesieni, jej barw purpurowych, szarych, żółtych, czerwonych, srebrnych, szczerozłotych” – 23 września nasze Przedszkolaki pożegnały dzisiaj lato i powitały jesień. Z tej okazji odbyły się liczne konkursy i zabawy o tematyce jesiennej, które dostarczyły naszym dzieciom wielu miłych wrażeń. Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy wspólnie przywitać porę roku, która przynosi nam mnóstwo darów i ubiera świat pięknymi kolorami!
data publikacji: 2021-09-24 07:14
 
"MAGIA CHEMII DLA NAJMŁODSZYCH"
Dzieci z grup Krasnale i Słoneczka uczestniczyły w zajęciach on-line, prowadzonych przez specjalistów z Filii Politechniki Wrocławskiej w Legnicy z serii " Magia chemii dla najmłodszych". Był to pokaz eksperymentów chemicznych dla przedszkolaków. Dzieci miały możliwość obejrzenia ciekawych doświadczeń typu: "Wędrująca woda", "Wulkan", "Samodmuchający balon", itp. Udział w tych zajęciach pobudził ciekawość dzieci oraz rozwinął ich wyobraźnię .
data publikacji: 2021-09-23 14:33
 
UBEZPIECZENIE NNW
Szanowni Państwo, zgodnie z pismem z dnia 01.10.2018 nr DWKI-WPB.5013.22.2018.BN Ministerstwa Edukacji Narodowej umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dzieci i młodzieży szkolnej jest dobrowolną umową ubezpieczenia i może być ona zawarta wyłącznie z woli Rodziców. Przepisy ustawy Prawo oświatowe nie upoważniają dyrektora przedszkola, jak również innych organów przedszkola, do podejmowania czynności związanych z zawieraniem umów ubezpieczenia na rzecz dzieci. Dlatego jedynie umożliwiamy zapoznanie się z kilkoma niżej wymienionymi propozycjami. To przegląd propozycji z firm ubezpieczeniowych: Signal Iduna KochamToDbam, Generali, Compensa, Uniqa, edupolisa.pl (Kod zniżkowy: EDU00057). Wszystkie te polisy działają 24h/dobę, przez 12 miesięcy w roku, w Polsce i za granicą. We wszystkich jest wliczone wyczynowe uprawianie sportu. Więcej informacji w zakładce Dla Rodziców/Ubezpieczenie NNW.
data publikacji: 2021-09-22 21:17
 
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2021
20 września obchodzimy Dzień Przedszkolaka. To ważny dzień, który dla Dzieci jest okazją do wspólnego świętowania, zabawy i radości z bycia Przedszkolakiem. Nasze przedszkole przygotowało dla swoich małych podopiecznych wiele atrakcji – były konkursy, zabawy integracyjne, w każdej sali rozbrzmiewała muzyka i wesoły gwar Dzieci. Dodatkowo w tym roku Grzybki i Motylki wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką”. Dzieci zaśpiewały piosenkę „Życie przedszkolaka” – było bajecznie, kolorowo, w górę pofrunęły balony, a z nimi radość z poczucia bycia razem! Wszystkim Przedszkolakom życzymy uśmiechu na co dzień i samych wyjątkowych chwil!
data publikacji: 2021-09-20 19:19
 
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - WYCIECZKA SŁONECZEK I KRASNALI
Z okazji Dnia Przedszkolaka Słoneczka i Kasnale wybrały się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej w Ostaszowie. Przedszkolaki miały możliwość obejrzenia wystawy zabawek oraz uczestniczyły w karmieniu zwierząt. W trakcie wycieczki dzieci odkryły na nowo codzienne warzywo. Ziemniak okazał się doskonałym atrybutem zabaw. Były wyścigi, zabawy zręcznościowe i poszukiwawcze. Nawet udało się stworzyć z niego zabawkę - gniotka. Każdy gniotek był inny, każdy wyjątkowy. Na koniec zajadali się pieczonymi kiełbaskami i ziemniakami z ogniska. Pogoda nam dopisała i humory też. To był bardzo udany dzień.
data publikacji: 2021-09-20 16:35
 
1 | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie