Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby przy świątecznym stole nie zabrakło życzliwości, zrozumienia i ciepła rodzinnej atmosfery – dyrektor i pracownicy przedszkola.

2018-12-21 17:11

Z życzeniami w Urzędzie Miejskim

20 grudnia dzieci z grupy „Grzybki” odwiedziły Urząd Miejski w Chojnowie. Przedszkolaki złożyły wszystkim pracownikom życzenia, zaśpiewały świąteczne piosenki, a także zawiesiły na choince specjalnie przygotowaną biało-czerwoną bombkę.Coraz bliżej święta!

2018-12-20 21:58

Spotkanie wigilijne w przedszkolu

Mamy w roku jeden dzień, w którym cuda, cuda, cuda... 19 grudnia w naszym przedszkolu było szczególnie ciepło, radośnie i przytulnie - oto nadszedł długo oczekiwany dzień Wigilii. Atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim. Były występy dzieci, wzajemne życzenia, łamanie się opłatkiem, kolędy. Na zakończenie wszyscy zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Wspólne świętowanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Takie szczególne momenty integrują, wzmacniają wzajemne relacje i na długo pozostają w pamięci.

2018-12-19 19:22

Mili goście ze świetlicy

19 grudnia odwiedzili nasze przedszkole uczniowie klas drugich uczęszczający do świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie. Nasi goście mieli okazję zaprezentować swoje talenty aktorskie w specjalnie przygotowanym świątecznym przedstawieniu. Serdecznie dziękujemy dzieciom z grupy świetlicowej za dostarczenie nam mnóstwa wrażeń!

2018-12-19 19:17

„Sałatka według przepisu Babci”

18 grudnia w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna nasza Polska cała” dzieci z grupy „Słoneczek” przygotowały tradycyjną sałatkę jarzynową według przepisu Babci Alusia. Dzieci samodzielnie kroiły warzywa przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. Przyrządzanie sałatki dało przedszkolakom wiele satysfakcji!

2018-12-18 18:17