Wizyta „Motylków” w bibliotece
„Książka nas uczy, książka nas cieszy, czasem zadziwi nas niemało. Albo po prostu tak rozśmieszy, jakby się dobry żart słyszało”. 22 września „Motylki” odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w bibliotece. Głównym celem zajęć bibliotecznych jest zapoznanie małych czytelników z biblioteką, uświadomienie im, jak ważna w życiu każdego człowieka jest książka. Dzieci dowiedziały się, na czym polega praca pań bibliotekarek, jakie są zasady korzystania z biblioteki, jak można się do niej zapisać oraz jak należy szanować książki. Było to nasze pierwsze w tym roku spotkanie, ale już dziś zapewniamy, że nie ostatnie!
data publikacji: 2014-09-23 19:09

Przedstawienie teatralne pt.: „Czarodziejski ksylofon”
16 września obejrzeliśmy przedstawienie teatralne pt.: „Czarodziejski ksylofon” w wykonaniu aktorów z Teatru Humoru „Igraszka” z Wałbrzycha. Główny element scenografii stanowiła niezwykła, tajemnicza szafa, w której zamieszkiwały bajkowe postacie. W centralnej części szafy znajdował się mało znany dzieciom instrument – ksylofon, którym pragnął zawładnąć czarnoksiężnik - Czapa Czapa Dam. Jak przystało na prawdziwego czarnoksiężnika, Czapa Czapa Dam potrafił za pomocą czarów i sztuczek dokonać rzeczy niezwykłych, lecz wobec tego tajemniczego instrumentu był bezsilny... Uciekając się do podstępnych metod próbował wykorzystać w niecny sposób mieszkańców szafy – mimo licznych prób nie udało mu się zawładnąć ksylofonem. Bardzo ważną rolę w tym spektaklu pełniła muzyka klasyczna, na której budowane były poszczególne sceny, a barwne kukiełki wraz z aktorami zapraszały dzieci do wspólnej zabawy.
data publikacji: 2014-09-17 12:50

Szanowni Rodzice!
Informujemy, że w roku szkolnym 2014/2015 logopeda – pani Dorota Chopkowicz prowadzi terapię logopedyczną w następujących dniach: wtorek - od godz. 11.00 do godz. 13.00, środa - od godz. 10.30 do godz. 14.30, czwartek - od godz. 11.00 do godz. 13.00 (w gabinecie dyrektora).
data publikacji: 2014-09-15 19:47

Zebranie z Rodzicami
Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie organizacyjne, które odbędzie się dnia 10 września 2014r. (środa) o godzinie 16:00 w sali grupy „Motylki” (na I piętrze)
data publikacji: 2014-09-06 12:55

Kasztanobranie
Nasze przedszkole przyłączyło się w tym roku do akcji „Kasztanobranie” - biorąc w niej udział będziemy mogli uzyskać wsparcie finansowe, które pomoże zaspokoić niektóre potrzeby przedszkola. Akcja będzie trwać od 15 września do 30 października 2014 roku. Bierzcie więc worki i przygotujcie się na wielkie kasztanobranie!
data publikacji: 2014-09-06 12:54

<< nowsze | 105  | 106  | 107  | 108  | 109 | 110  | 111  | 112  | 113  | 114  | starsze >>