Dekorowanie pierniczków

We wtorek u „Krasnali” można było poczuć przedświąteczną atmosferę – przedszkolaki dekorowały bowiem pierniczki, które zawisną na gałązce choinkowej. Każde dziecko – mając do dyspozycji kolorowe cukiereczki – mogło ozdobić pierniki według własnego pomysłu. Ależ to była słodka zabawa!

2018-12-12 08:22

Kiermasz świąteczny

Szanowni Rodzice! W dniach 10-12 grudnia i 17-19 grudnia odbędzie się w naszym przedszkolu „Kiermasz świąteczny”, podczas którego będzie można nabyć przepiękne ozdoby świąteczne. Fundusze zebrane podczas kiermaszu będą przeznaczona na rzecz naszych przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

2018-12-11 19:25

Przedszkolaki dbają o mleczaki

„Myję zęby, bo wiem dobrze o tym, kto ich nie myje, ten ma kłopoty...” - to fragment piosenki, która towarzyszyła w dzieciństwie niejednemu z nas. Ale czy wszystkie dzieci wiedzą, jak należy dbać o zęby? W naszym przedszkolu tak! A stało się to za sprawą mamy Zuzi ze „Słoneczek”, która jest higienistką stomatologiczną. Pani higienistka zaprezentowała przedszkolakom, w jaki sposób należy prawidłowo szczotkować zęby, aby były piękne i zdrowe, a także udzieliła wielu niezbędnych wskazówek dotyczących tego, co lubią, a czego nie lubią nasze zęby. Za aktywny udział dzieci otrzymały naklejki. Serdecznie dziękujemy za tę cenną lekcję i obiecujemy, że o zęby dbać będziemy!

2018-12-11 18:53

Góra Grosza 2018

Szanowni Rodzice! 26 listopada ruszyła XIX edycja „Góry Grosza”. Cel akcji pozostaje od lat niezmienny – pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. Każdy może przynieść tyle, ile może. Te dziecięce decyzje o wrzuceniu drobnej monety są ważną lekcją empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie. Akcja zakończy się 2 stycznia 2019r. Dziękujemy za każdy grosz!

2018-12-07 21:29

Hojny Mikołaj!

W czwartek, 6 grudnia, wszystkie Dzieci z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa - Mikołaja. A że w ten magiczny, świąteczny czas marzenia się spełniają – doczekały się! Kiedy miły gość wraz z Mikołajową pojawili się w przedszkolu z wielkim worem prezentów – radości nie było końca! Każdy Przedszkolak grzeczny był, więc na paczkę zasłużył! Oprócz indywidualnych upominków każda grupa otrzymała mnóstwo zabawek, które wywołały radość i uśmiech na twarzach naszych Dzieci. Wszystkie prezenty zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców, dlatego też dziękujemy tym, którzy się do tego przyczynili i prosimy: każdy może zostać Świętym Mikołajem – tak niewiele potrzeba!

2018-12-07 20:56