Wycieczka do Ekologicznego Gospodarstwa Agroturystycznego „Osada Danieli” - dziękujemy!
Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie i sfinansowanie wycieczki do Gospodarstwa Agroturystycznego „Osada Danieli” w Jaroszówce koło Zamienic. Na nasze Przedszkolaki czekało w tym niezwykłym miejscu wiele atrakcji: plac zabaw, dmuchańce, zwierzęta – dzieci miały możliwość nakarmienia owiec i danieli, które jadły chleb prosto z rąk! Na pole zawiózł nas ciągnik z czasów PRLu – co także było dla wszystkich wielkim przeżyciem! Oczywiście nie obyło się bez pysznego poczęstunku i niespodzianki, którą była dyskoteka z efektami specjalnymi w postaci baniek mydlanych i piany. Potańczyć przyszła także Myszka Mini i Minionek. Na koniec wszyscy zgodnie stwierdzili, że „Osada Danieli” to świetne miejsce do odpoczynku i zabawy, to świat relaksu, a nawet bajki. Aż żal było wyjeżdżać… Jeszcze raz dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniałą wycieczkę, a Gospodarzom za ciepłe i serdeczne przyjęcie!
data publikacji: 2021-06-19 10:05

Zapisy na okres wakacyjny do Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie
Informujemy, że w lipcu nasze przedszkole będzie nieczynne. Rodzice, którzy w tym okresie pracują i nie będą przebywać na urlopie wypoczynkowym mogą skorzystać z zapisu na ten miesiąc do Przedszkola Miejskiego nr 3. Wnioski będzie można pobierać od jutra ze strony internetowej, z zakładki: Dla Rodziców/WAKACJE 2021. Druki w wersji papierowej udostępnione będą również w wiatrołapie przedszkola. Prosimy o wrzucanie wypełnionych kart do skrzynek pocztowych zawieszonych: na płocie lub wewnątrz budynku. Termin składania wniosków – 18.06.2021 (piątek).
data publikacji: 2021-06-14 18:14

WYCIECZKA PSZCZÓŁEK I WIEWIÓREK DO LABORATORIUM EDUKACYJNEGO ZIELONY WULKAN
Już w najbliższy piątek (11.06) dzieci z grupy Pszczółki i Wiewiórki odwiedzą profesjonalne laboratorium edukacyjne Zielony Wulkan, w sercu Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów (Rzeszówek w okolicach Świerzawy). Podczas warsztatów dzieci nauczą się, jak wykonać preparaty mające właściwości lecznicze, kosmetyczne lub czyszczące na bazie składników pochodzących ze świata roślin, zwierząt, skał i minerałów. Program obejmował będzie: 1. Zajęcia przyrodnicze: CO ROŚNIE NA ŁĄCE I W OGRODZIE (spacer edukacyjny z wykorzystaniem interaktywnych metod nauczania, rozpoznawanie ziół i roślin, opowieści o ziołach). 2. Zajęcia laboratoryjne: ZIOŁOWE MYDEŁKA (własnoręczne wykonanie mydła, pokaz wytwarzania olejków eterycznych, opowieści o ziołach, historii i anegdot o mydle i higienie). 3. Ognisko (pieczenie kiełbasek).
data publikacji: 2021-06-08 08:03

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Informujemy, że dyżur wakacyjny Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie przypada w roku 2021 – na sierpień. Zapisy na sierpniowy „dyżur” przyjmowane są do dnia 14.06.2021. Wnioski można pobierać ze strony internetowej, z zakładki: Dla Rodziców/WAKACJE 2021. Druki w wersji papierowej udostępnione będą również w wiatrołapie przedszkola. Prosimy o wrzucanie wypełnionych kart do skrzynek pocztowych zawieszonych: na płocie lub wewnątrz budynku.
data publikacji: 2021-06-07 16:37

DZIEŃ DZIECKA
Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim Przedszkolakom świata pełnego kolorów, serdeczności, szczęścia, przyjaznych ludzi i wspaniałych przygód! Niech szeroki uśmiech zawsze gości na Waszych buziach i niech nigdy nie opuszcza Was dziecięca ciekawość świata. I niech się spełnią Wasze wszystkie marzenia – nawet te najbardziej skryte!
data publikacji: 2021-06-01 11:18

1 | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | starsze >>