PODZIĘKOWANIE
„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń.” Pragniemy gorąco podziękować darczyńcom i ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do organizacji festynu: Bankowi Spółdzielczemu w Chojnowie, Kancelarii Notarialnej E. A. Wilowska, PHU „Claudia” E. R. Oleś, „Kraskór” PPHU Krauzowicz, „Domex” M. Cichoński, „Netto”, „Polomarket”, Kantor – M. Zwierzyński, „Eko”, „Magnum” Lubin, „Play” Dziobak, Piekarni „Kupczyk”, Piekarni „Kryszczuk”, Fermie Drobiu „Ławnik”, KGHM Zagłębie Lubin S.A., „OVB” Chojnów, „CCC” Polkowice, Samsung, Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu „Solo” – Złotoryja B. Ćmikiewicz, „Anmar” FU – A. Ubych, Pizzerii „Piccolo Mondo” – Chojnów, Państwu Chorap – „Golden”, Salonowi Fryzjerskiemu ELITS – A. Metanowska, Bankowi BGŻ – Legnica, M. Antos – Transport Ciężarowy, „Dobry Kolor” Z. Mączniewska, Intermarche – Chojnów, Igloo Renoma – Legnica, Pizzerii „Prowincja”, J. Macowicz, W. Szydełko, M. Bąk, A. Czarny, M. Zdanek, E. Graban, E. Martynik, R. Bobiowska, M. Kowalczyk, M. Ratman, M. i P. Barnowscy, zespołowi VIPER, Portalowi Informacyjnemu Miasta i Gminy Chojnow.pl oraz wszystkim innym bezimiennym ofiarodawcom. Jesteśmy wdzięczni za okazaną nam życzliwość, pomoc i wsparcie.
data publikacji: 2013-06-17 12:29

Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny z okazji 60-tych urodzin naszego przedszkola już za nami! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców, rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola, wszystkich pracowników oraz wielu ludzi dobrej woli udało nam się zorganizować wspaniałą imprezę dla mieszkańców Chojnowa. Uczestników festynu bawiła firma Wertini, specjalizująca się w organizowaniu imprez dla dzieci. Z Myszką Miki i Lwem Alexem bawili się ci mali, a także i ci nieco więksi – były konkurencje sportowe, zabawy ruchowe i taneczne, malowanie twarzy, bańki mydlane, dymy, zjeżdżalnia gigant. Można było również kupić arcydzieła naszych przedszkolaków, wziąć udział w grach zręcznościowych z nagrodami i odpocząć przy aromatycznej kawie, pysznym cieście i wielu innych smakołykach. Na zakończenie festynu odbyło się losowanie atrakcyjnych niespodzianek ufundowanych przez naszych sponsorów oraz licytacja skórzanej piłki z autografami wszystkich zawodników z pierwszego składu „Zagłębia Lubin”. Imprezę uświetnił występ zespołu VIPER. Mamy nadzieję, że rodzinny festyn na stałe wpisze się w kalendarz naszych lokalnych imprez. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!
data publikacji: 2013-06-15 20:57

Dzień Dziecka
Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w naszym przedszkolu odbyły się 3 czerwca. Był to dzień pełen muzyki, tańców, śpiewów, konkursów, gier zręcznościowych, zabaw z balonami i wielu innych atrakcji. Dzieci bawiły świetnie się, co widać po radosnych uśmiechach na twarzach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii!
data publikacji: 2013-06-04 17:25

Z wizytą w Komisariacie Policji w Chojnowie
29 maja „Grzybki” i „Biedronki” odwiedziły Komisariat Policji w Chojnowie. Funkcjonariusze przekazali dzieciom informacje na temat szeroko pojętych zasad bezpieczeństwa. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz policyjnego sprzętu. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały drobne upominki. Dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie!
data publikacji: 2013-06-03 18:06

Informacja dla Rodziców
Drodzy Rodzice! Prosimy o zgłaszanie do 17 czerwca br. u nauczycielek poszczególnych grup dzieci, które w czasie wakacji będą uczęszczać do przedszkola. Jednocześnie informujemy, iż w miesiącu lipcu będzie czynne Przedszkole Miejskie nr 3 w Chojnowie, natomiast nasze przedszkole będzie czynne w sierpniu.
data publikacji: 2013-05-27 16:08