Aktualności

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2019/2020
Drodzy Rodzice! Prosimy o wypełnienie „Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie”. Druki deklaracji do pobrania u nauczycielek poszczególnych grup lub na stronie internetowej przedszkola (zakładka „Dla Rodziców” – „Rekrutacja”). Termin dostarczenia deklaracji – 19. luty 2019 r.
data publikacji: 2019-02-12 17:44
 
Kochamy Was!
„Kochamy Was, kochamy całym sercem! I radości chcemy dać Wam jak najwięcej. Nasze buzie uśmiechnięte dziś życzenia ślą przepiękne: żyj Babuniu, żyj Dziadziuniu latek sto!” Takie oto słowa można było dzisiaj usłyszeć w sali chojnowskiego MOKSiR-u podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Oprócz życzeń i wierszy z ust naszych przedszkolaków płynęły także przepiękne piosenki, a występy taneczne małych artystów zachwyciły niejednego! To było naprawdę wyjątkowe spotkanie, pełne uśmiechu, radości i dumy, a szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków to dowód na to, że chwile spędzone wspólnie z wnukami to lekarstwo najlepsze na wszystko!
data publikacji: 2019-01-22 20:09
 
Warsztaty w zakresie preorientacji zawodowej „Poznaję zawody”
15 stycznia dzieci z grupy „Motylki”, „Biedronki” i „Grzybki” brały udział w warsztatach w zakresie preorientacji zawodowej „Poznaję zawody” prowadzonych przez Panią Elżbietę Chlebosz – pracownika Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Chojnowie. Dzieci bardzo chętnie opowiadały o pracy zawodowej swoich rodziców czy dziadków, a także wypowiadały się na temat zawodów, jakie chciałyby wykonywać, gdy będą dorosłe. Możemy być spokojni – w przyszłości nie zabraknie tych, którzy będą nas leczyć, ratować czy bronić, rośnie nam bowiem nowe pokolenie lekarzy, ratowników medycznych, policjantów i strażaków. Oczywiście nie zabraknie także rolników, ogrodników, weterynarzy, aktorów, piosenkarek – paleta wymarzonych zawodów jest ogromna, a my życzymy ich spełnienia!
data publikacji: 2019-01-16 09:35
 
Zajęcia warsztatowe „Pudełko nastrojów”
11 stycznia dzieci z grupy „Wiewiórki” i „Pszczółki” brały udział w zajęciach warsztatowych „Pudełko nastrojów”. Podczas ciekawych zabaw przedszkolaki rozmawiały na temat emocji, omawiały sposoby wyrażania ich w formie werbalnej. Dowiedziały się też, w jaki sposób mogą rozładować swoje złe emocje. Prowadząca zajęcia p. Elżbieta Chlebosz – pracownik Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Chojnowie – nawiązała doskonały kontakt z dziećmi, potrafiła zaciekawić i zainteresować wszystkich. Dziękujemy!
data publikacji: 2019-01-13 09:43
 
Gry i zabawy logopedyczne pt.: „Zróbmy koło, będzie wesoło...”
8 stycznia – w ramach współpracy z Powiatową Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Chojnowie – w grupach dzieci najmłodszych odbyły się gry i zabawy logopedyczne pt.: „Zróbmy koło, będzie wesoło...”, prowadzone przez Panią Danutę Matuszewską. I było wesoło, a co najważniejsze – była to wspaniała gimnastyka dla buzi i języka!
data publikacji: 2019-01-08 17:10
 
<< nowsze | 44  | 45  | 46  | 47  | 48 | 49  | 50  | 51  | 52  | 53  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie