Wizyta Pani fryzjerki u „Słoneczek”
We wtorek 19 lutego „Słoneczka” miały przyjemność gościć panią Agnieszkę – mamę Ali i Kacperka, wykonującą zawód fryzjera. Było to kolejne spotkanie z cyklu poznajemy różne zawody. Pani Agnieszka opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała swoje narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowała atrybuty fryzjera: pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę, karbownicę i wiele innych. Nasz gość przygotował dla dzieci upominki, za które bardzo dziękujemy. Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie chodził do fryzjera. Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.
data publikacji: 2019-02-20 13:49

Walentynki 2019
14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki - całe przedszkole było pięknie przystrojone w czerwone serduszka i zewsząd słychać było miłe i ciepłe słowa. Okazało się, że nasze przedszkolaki sporo wiedzą o przyjaźni, miłości, dobroci i szacunku do drugiego człowieka. Nie zabrakło konkursów, zabaw, wspólnych tańców i oczywiście własnoręcznie wykonanych kartek walentynkowych. To był naprawdę udany dzień!
data publikacji: 2019-02-14 19:26

Walentynkowa zbiórka książek
Szanowni Państwo! W dniach 14 – 28. 02.2019 r. odbędzie się w naszym przedszkolu zbiórka książek dla małych i dużych pacjentów legnickiego szpitala. Każdy, kto chciałby wesprzeć naszą akcję i podarować książki nowe, bądź używane (wyłącznie w dobrym stanie), proszony jest o przyniesienie ich do wychowawczyń poszczególnych grup. Mamy nadzieję, że zgromadzone książki sprawią obdarowanym osobom wiele radości i choć na chwilę pozwolą im zapomnieć o chorobie. Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy!
data publikacji: 2019-02-14 18:52

Czas na bal!
21 lutego (czwartek) odbędzie się w naszym przedszkolu bal karnawałowy, który poprowadzą Panie ze Stacji Zabawa. Aby na ten bal się dostać trzeba być wesołym niesłychanie i fantastyczne mieć przebranie – zatem prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci:)
data publikacji: 2019-02-14 18:50

„W krainie Pani Muzyki"
19 lutego (wtorek) będziemy gościć w naszym przedszkolu artystów z Lubuskiego Biura Koncertowego Orfeusz. Dzieci wezmą udział w koncercie muzycznym pt.: „Poznajemy instrumenty – strunowa parada".
data publikacji: 2019-02-14 18:47

<< nowsze | 43  | 44  | 45  | 46  | 47 | 48  | 49  | 50  | 51  | 52  | starsze >>