WALENTYNKI 2021
W piątek obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki. Każda sala była pięknie przystrojona czerwonymi serduszkami. Jak się okazało podczas zajęć, nasze przedszkolaki posiadają sporą wiedzę na temat przyjaźni,miłości oraz szacunku do drugiego człowieka. Dzieci brały udział w różnych zabawach związanych z walentynkami. Przedszkolaki wykonały własnoręcznie kartkę lub prezencik walentynkowy. To był dzień miłych wrażeń!
data publikacji: 2021-02-13 14:21

ZABAWY NA ŚCIEŻCE SENSORYCZNEJ
Zabawy na ścieżce sensorycznej pozwalają rozwijać wyobraźnię dotykową niezbędną do prawidłowego poznania świata. W piątek „Motylki” utworzyły tor do chodzenia z puzzli o różnorodnej strukturze. Spacer po wyznaczonej trasie sprawił dzieciom mnóstwo radości!
data publikacji: 2021-01-24 10:58

HARMONOGRAM REKRUTACJI
Zachęcamy Rodziców zainteresowanych terminarzem rekrutacji do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie na rok szkolny 2021/2022 do zapoznania się z treścią Zarządzenia Nr 13/2021 Burmistrza Miasta Chojnowa w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miejską Chojnów z 20 stycznia 2021 r. Skan zarządzenia w zakładce: Dla Rodziców/ Rekrutacja. Lucyna Spes - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie
data publikacji: 2021-01-22 16:09

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
Drogie Babcie i drodzy Dziadkowie! Z okazji Waszego Święta pragniemy złożyć Państwu serdeczne życzenia – zdrowia, pomyślności i długich lat życia upływających w radości! Pierwszy raz tak ważne Święto obchodzimy nie zapraszając Babć i Dziadków do przedszkola. Dlatego też zostały nagrane filmiki z życzeniami i występami Dzieci – linki do nich przekażą Państwu nauczycielki z poszczególnych grup.
data publikacji: 2021-01-22 15:00

O REKRUTACJI
Zachęcamy Rodziców zainteresowanych zasadami rekrutacji do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie na rok szkolny 2021/2022 do zapoznania się z treścią Uchwały Rady Miejskiej Chojnowa z 29 grudnia 2020 r. w sprawie kryteriów rekrutacji (II etap) do przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Chojnów oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów. Skan uchwały w zakładce: Rekrutacja
data publikacji: 2021-01-07 16:41