Konsultacje logopedyczne

Informujemy, że 7 października (środa) o godz.16.00 odbędą się konsultacje logopedyczne z panią Dorotą Chopkowicz dla rodziców dzieci zakwalifikowanych na terapię logopedyczną. Serdecznie zapraszamy!

2015-10-05 16:43

„Święto Pieczonego Ziemniaka”

Jesień to czas zbiorów ziemniaków, a przy tym świetna okazja do wspólnej zabawy i bliższego poznania tego warzywa i siebie nawzajem. Dlatego też stało się już tradycją, że w pierwszych dniach jesieni w naszym przedszkolu odbywa się „Święto Pieczonego Ziemniaka”. W tym roku również przy tej okazji odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci z najmłodszych grup wiekowych przygotowały z tej okazji krótki program artystyczny, a po występach Pani Dyrektor pasowała nasze Maluchy na prawdziwych przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak złożył swój „podpis” - odcisk palca w przedszkolnej kronice i otrzymał dyplom oraz słodką niespodziankę. Życzymy naszym kochanym „Grzybkom” i „Biedronkom”, aby pobyt w przedszkolu sprawiał im wiele radości i zadowolenia! A po pasowaniu przyszedł czas na wspólną zabawę – były konkursy, zawody, tańce, niespodzianki. Nie zabrakło również smakołyków serwowanych na stoiskach gastronomicznych – można było zjeść przepyszne ciasta, gofry, pierogi, kopytka, placki ziemniaczane. I w tym roku dużym powodzeniem cieszyło się rodzinne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Piękna pogoda, dobre humory, wizyta Mrówki i Pandy sprawiły, że festyn ten śmiało możemy zaliczyć do udanych! Serdecznie dziękujemy naszym cudownym dzieciom i ich rodzicom, wspaniałej Radzie Rodziców - dzięki Wam udało się zorganizować wspaniałą imprezę i bez przeszkód świętować na świeżym powietrzu!

2015-10-04 07:51

„Słoneczka” i „Motylki” z wizytą w Komisariacie Policji w Chojnowie

1 października „Słoneczka” i „Motylki” odwiedziły Komisariat Policji w Chojnowie. Dzieci dowiedziały się, jak prawidłowo poruszać się po drodze, jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach – zagubienia, podczas kontaktów z nieznajomymi i groźnymi zwierzętami, do kogo zwrócić się o pomoc. Ogromną frajdą dla przedszkolaków było spędzenie kilku minut w policyjnym radiowozie, a włączone sygnały świetlne i dźwiękowe stanowiły dodatkową atrakcję. Wizyta na Komisariacie dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie „Słoneczka” i „Motylki” otrzymały książeczki, naklejki, gry planszowe, kamizelki odblaskowe i materiały kampanii „Klub pancernika klika w fotelikach”. Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom – ta wizyta na długo pozostanie w pamięci dzieci!

2015-10-01 16:34

Międzynarodowy Dzień Muzyki

"Ucha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja." 1 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Muzyki – święto, które jest okazją do wspaniałej zabawy. Tego dnia dzieci wzięły udział w wielu zabawach muzycznych, tańczyły, odgadywały muzyczne zagadki. Muzyka ma naprawdę czarodziejską moc, a dzień bez śpiewu i muzyki – to dzień stracony!

2015-10-01 16:34

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że z dniem 1.10.2015r. ulegają zmianie numery kont bankowych, na które wpłacacie Państwo należności z tytułu pobytu dzieci w przedszkolu. Nowe numery kont to: wpłata za wyżywienie: 04 1020 3017 0000 2602 0381 0371 opłata stała: 96 1020 3017 0000 2802 0381 0363 Wpłaty za m-c październik prosimy dokonywać na w/w konta.

2015-10-01 14:59