Spotkanie z górnikiem

10 grudnia grupę „Słoneczek” odwiedził niezwykły gość – tato Julci, który jest pracownikiem kopalni. Pan Piotr ubrany był w piękny, galowy mundur, a na jego czapce lśnił biały pióropusz z kogucich piór. Celem tej wizyty było przybliżenie dzieciom pracy górnika. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem słuchały opowieści gościa, oglądały przyniesione przez górnika odłamki soli oraz zdjęcia górników pracujących pod ziemią. Na zakończenie dzieci bardzo serdecznie podziękowały gościowi za przybycie i prezenty. Dziękujemy tacie Julii za poświęcony czas i zaangażowanie!

2015-12-12 17:40

Mikołajki 2015

W piątek, 4 grudnia, wszystkie dzieci z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa - Mikołaja. I doczekały się! Spotkanie z Mikołajem upłynęło w bardzo miłej atmosferze – przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wiersze przygotowane specjalnie dla miłego gościa. Najważniejszym punktem spotkania było odebranie paczki z rąk Mikołaja. Tego dnia przybyła do nas Mrówka, która też obdarowała dzieci prezentami. Radości było co niemiara! Dziękujemy miłym gościom za odwiedziny i prezenty – mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy!

2015-12-05 09:39

„Pszczółki” i „Wiewiórki” z wizytą w Komisariacie Policji w Chojnowie

2 grudnia nasze przedszkolaki kolejny raz odwiedziły Komisariat Policji w Chojnowie. Tym razem „Pszczółki” i „Wiewiórki” miały okazję poznać zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz policyjnego sprzętu. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały drobne upominki. Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom za miłe i serdeczne przyjęcie!

2015-12-03 20:23

Mikołaj w naszym przedszkolu

Każde dziecko odlicza już dni do wizyty Mikołaja. W tym roku ten miły gość zawita do naszego przedszkola już w piątek – 4 grudnia. Czekamy z niecierpliwością!

2015-12-01 18:22

Warsztaty plastyczne w Muzeum Regionalnym w Chojnowie

1 grudnia „Motylki” uczestniczyły w świątecznych warsztatach plastycznych zorganizowanych przez Muzeum Regionalne w Chojnowie. Dzieci zapoznały się ze sposobem wykonania bombki z wełny i krochmalu, a także miały okazję wykazać się inwencją twórczą podczas ozdabiania własnej bombki, która już niedługo zawiśnie na gałązce choinkowej u każdego przedszkolaka. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i niezwykle miłe przyjęcie!

2015-12-01 17:57