Podziękowanie

Dyrektor, dzieci i personel Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Chojnowie składają serdeczne podziękowania panu Edwardowi Piaseckiemu oraz pracownikom firmy ‘’DANY’’ za umożliwienie naszym dzieciom zwiedzenia zakładu – dzięki Wam przedszkolaki wzbogaciły swoją wiedzę na temat umiejętności, jakie są potrzebne do wykonywania zawodu krawca, zobaczyły podstawowe wyposażenie zakładu krawieckiego, a także przekonały się, jak bardzo przydatny jest ten zawód. Dziękujemy wszystkim pracownikom za miłe i ciepłe przyjęcie i ciekawe opowieści na temat wykonywanej przez Was pracy!

2015-11-28 18:40

Andrzejkowe wróżby

„Andrzejki” są okazją do wspólnych wróżb i wesołej zabawy. Tego dnia również i w naszym przedszkolu nie zabrakło radosnych zabaw, konkursów i czarów. Przedszkolaki z uśmiechem reagowały na wszystkie przepowiednie. Nie zabrakło też pląsów i tańców przy muzyce, które sprawiły dzieciom wiele radości.

2015-11-28 18:05

Wyjście do kina

3 grudnia 2015r. (czwartek) nasze przedszkole organizuje dla dzieci wyjście do kina na film pt.: „Minionki” (cena biletu 8zł).

2015-11-28 17:31

Z wizytą w „Dany”

19 listopada „Motylki”, „Wiewiórki” i „Pszczółki” odwiedziły Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „DANY”. Celem wycieczki było wyrabianie szacunku do pracy ludzi wykonujących różne zawody, zapoznanie z zawodem krawcowej. Dzięki życzliwości pana Edwarda Piaseckiego – dyrektora PPH „DANY” nasze przedszkolaki miały okazję z bliska zobaczyć maszyny krawieckie, a także dowiedzieć się, jak przebiegają kolejne etapy szycia ubranek dla dzieci. W prezencie otrzymaliśmy ścinki materiałów, które z pewnością wykorzystamy do zajęć w przedszkolu. Wszyscy pracownicy przyjęli nas bardzo ciepło – za co serdecznie dziękujemy!

2015-11-20 11:11

Przedstawienie pt.: „Abecadło Przedszkolaka”

16 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z „Teatru Humoru” z Wałbrzycha. Tym razem mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Abecadło Przedszkolaka". I wcale nie chodziło o litery, ale o zbiór zasad postępowania, dzięki którym nasze życie staje się lepsze i o których powinniśmy zawsze pamiętać.

2015-11-16 18:23