Zaproszenie na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy „Motylki” na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego, które odbędzie się 12 czerwca 2015r. (piątek) o godzinie 15.00 w ogrodzie przedszkolnym.

2015-06-08 21:37

Drodzy Rodzice!

17 czerwca (środa) dzieci z gr. „Motylki” i „Biedronki” wyjeżdżają na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Leśny Raj” (na pograniczu Jaroszówki i Michałowa). Koszt wycieczki 15 zł – płatne u nauczycielek.

2015-06-08 21:35

Zajęcia edukacyjne „Stop wypadkom – bezpieczny przedszkolak”

8 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z przedstawicielami Centrum Popularyzacji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego we Wrocławiu na temat „Stop wypadkom – bezpieczny przedszkolak”. Głównym celem spotkania było uświadomienie dzieciom, jak ważne jest bezpieczeństwo własne oraz innych. Przedszkolaki brały czynny udział w scenkach przedstawiających różnego rodzaju zagrożenia, uczyły się właściwego zachowania, przestrzegania przepisów bezpieczeństwa oraz reagowania w niebezpiecznych sytuacjach. Dodatkowym atutem programu była prezentacja multimedialna oraz pokaz filmów edukacyjnych. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej i wesołej atmosferze.

2015-06-08 17:44

Podziękowania dla Rady Rodziców

Dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za przepiękne zabawki, które z pewnością uatrakcyjnią naszym milusińskim pobyt w przedszkolu.

2015-06-03 22:18

Pasowanie na Czytelnika 2015

Jak co roku dzieci z najstarszych grup wiekowych zostały zaproszone do Miejskiego Domu Kultury na uroczyste Pasowanie na Czytelnika zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie. Pasowanie uświetnił występ uczniów uczęszczających do świetlicy przy SP4. Każdy świeżo upieczony „czytelnik” otrzymał pamiątkowy dyplom i książeczkę. Zdjęcia w naszej galerii i na http://www.chojnow.pl/news/news/view/id/5206.

2015-06-03 21:38