Wycieczka „Motylków” i „Biedronek” do Gospodarstwa Agroturystycznego „Leśny Raj”

17 czerwca był dniem pełnym wrażeń dla „Motylków” i „Biedronek” - zaraz po śniadaniu dzieci z tych grup wyruszyły na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Leśny Raj” w Michałowie. A tam czekało na nich mnóstwo atrakcji – wspaniale wyposażony plac zabaw, przejażdżka wozem i w siodle, strusie, lamy, kucyki. Zabawa była wyśmienita! Przedszkolaki z żalem opuszczały miejsce pełne przygód i wrażeń, a takim jest właśnie „Leśny Raj”!

2015-06-17 17:43

Zakończenie roku u „Grzybków”

Dzisiaj uroczyście pożegnaliśmy kolejną grupę starszaków. Życzymy naszym absolwentom wielu sukcesów w szkole oraz samych radosnych wspomnień związanych z naszym przedszkolem.

2015-06-15 19:31

Zakończenie roku u „Motylków”

„Dziś naszych kolegów i koleżanki pożegnać wypada – odejdzie od nas spora dzieci gromada. Wspominajcie w domu i szkole nasze kochane przedszkole!” Tymi słowami dzieci pozostające w przedszkolu żegnały swoich kolegów, którzy już niedługo staną się uczniami. Uroczystość odbyła się w ogrodzie przedszkolnym – były wiersze, piosenki i tańce. Po występach przyszedł czas na podsumowania, podziękowania i życzenia. Pani dyrektor wręczyła pamiątkowe dyplomy i książeczki, życząc dzieciom i rodzicom wielu sukcesów w szkolnych murach. Do życzeń dołączamy się także my – pracownicy przedszkola. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji imprezy, za życzliwość w ciągu całego roku szkolnego. Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji, a przyszłym uczniom samych sukcesów w szkole!

2015-06-14 12:20

Korowód z okazji obchodów Dni Chojnowa

Zapraszamy naszych przedszkolaków do wzięcia udziału w korowodzie z okazji obchodów Dni Chojnowa, który odbędzie się 20 czerwca 2015r. (sobota). Prosimy o przebranie dzieci w bajkowe, kolorowe stroje. Zbiórka pod Urzędem Miasta o godzinie 15:45.

2015-06-14 09:03

Zaproszenie na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy „Motylki” na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego, które odbędzie się 12 czerwca 2015r. (piątek) o godzinie 15.00 w ogrodzie przedszkolnym.

2015-06-08 21:37