„Motylki” w pizzerii „Piccolo Mondo”

Dzieci z grupy „Motylki” – w ramach obchodów Dnia Dziecka – udały się dzisiaj do pizzerii „Piccolo Mondo”. A tam czekała na nich prawdziwa uczta – przepyszna pizza, smaczny sok i wyśmienite lody. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał balona i lizaka. Serdecznie dziękujemy pracownikom pizzerii „Piccolo Mondo” za miłe i ciepłe przyjęcie!

2015-06-01 19:07

Wycieczka „Słoneczek” i „Krasnali” do Akademii Zabaw w Lubinie

W ramach obchodów Dnia Dziecka "Słoneczka" i "Krasnale" wybrały się do Akademii Zabaw. Nasze przedszkolaki i mogły się tam bawić korzystając ze zjeżdżalni, bujaków, klocków, dwupoziomowego labiryntu z przeszkodami, basenu z piłkami, trampoliny i innych niespodzianek. Zabawa była wspaniała – dzieci zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola.

2015-06-01 17:57

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej, beztroskiej zabawy – niech każdy dzień będzie dla Was wspaniałą przygodą!

2015-06-01 10:02

II Olimpiada Lekkoatletyczna w Powiatowym Zespole Szkół

Już po raz drugi Powiatowy Zespół Szkół - organizator II Olimpiady Lekkoatletycznej – zaprosił nasze przedszkolaki do wzięcia udziału w biegach na dystansie 60 m. „Pszczółki”, „Motylki”, „Grzybki” i „Biedronki” dzielnie walczyły o zwycięstwo. Mali sportowcy dali z siebie wszystko, a najlepszymi z najlepszych byli: „PSZCZÓŁKI” 1. Kuba Tomczak 2. Błażej Klimkowski 3. Mateusz Macherzyński „MOTYLKI” 1. Milena Hajder 2. Agata Giersok 3. Maja Siwka „GRZYBKI” 1. Bartek Krauzowicz 2. Aleksander Gang 3. Łukasz Mazurkiewicz „BIEDRONKI” 1. Kamil Skiba 2. Paweł Marciniszyn 3. Staś Tarkowski Wszystkim uczestnikom biegów gratulujemy! Więcej zdjęć na stronie: http://www.chojnow.pl/news/news/view/id/5181

2015-05-28 18:06

Dzień Mamy i Taty

"Dzisiaj swoje święto mają rodzice, więc nie brakuje dla nich kwiatów i życzeń. Niechaj im zawsze blask słońca świeci - tego im życzą szczęśliwe dzieci". A dla ukochanych Rodziców przedszkolaki z każdej grupy przygotowały interesujący program artystyczny oraz własnoręcznie wykonały śliczne upominki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Wszystkiego najlepszego drogie Mamy i drodzy Tatusiowie!

2015-05-26 19:52