Międzynarodowy Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Ziemi. Jest to prowadzona corocznie wiosną akcja, która ma na celu promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie – a przedszkole to odpowiednie miejsce na początek edukacji ekologicznej. Tego dnia zastanawialiśmy się wspólnie z dziećmi, co możemy zrobić, aby nasza Planeta była piękna i czysta. Zorganizowaliśmy również ekologiczny korowód, który był apelem najmłodszych o ochronę przyrody i ulepszanie środowiska, bo czyste środowisko to najlepsze uzdrowisko!

2015-04-24 10:41

Koncert muzyczny pt.: „O rycerzu i królowej Elfów"

20 kwietnia nasze przedszkolaki uczestniczyły w ostatnim już w tym roku szkolnym koncercie muzycznym pt.: „O rycerzu i królowej Elfów" organizowanym przez Lubuskie Biuro Koncertowe. Dzieci poznały przygody odważnego rycerza Zdzisława, złego czarownika i księżniczki przemienionej w Elfa. W tę historię wplątana była piękna, średniowiecza muzyka, która zachwyciła dzieci.

2015-04-20 20:24

Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim Dzieciom i ich Rodzinom zdrowych i pogodnych świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie - pracownicy przedszkola.

2015-04-04 21:56

Wielkanocny Zajączek w naszym przedszkolu

Dzisiaj nasze dzieci spotkała nie lada niespodzianka – do przedszkola przybył Zajączek Wielkanocny w towarzystwie swojego pomocnika. Goście zaprosili dzieci z każdej grupy do zabawy – przedszkolaki musiały rozwiązać zagadki i rebusy. W nagrodę otrzymały czekoladowe jajeczka. Radość wszystkich była ogromna. Dzieci do końca pobytu w przedszkolu wspominały wizytę miłych gości.

2015-04-01 18:05

„Przedszkolny przegląd muzyczny”

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się „Przedszkolny przegląd muzyczny”. Od samego rana wszystkim uczestnikom towarzyszyły ogromne emocje. Dzieci występowały w dwóch kategoriach: dzieci młodsze (3 i 4 latki) oraz dzieci starsze (5 i 6 latki). Repertuar był zróżnicowany – od piosenek przedszkolnych poprzez pop, aż do disco polo. Mali artyści spisali się na medal! Każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy!

2015-03-27 19:03