I Olimpiada Lekkoatletyczna w Powiatowym Zespole Szkół

Powiatowy Zespół Szkół - organizator I Olimpiady Lekkoatletycznej - zaprosił dzisiaj nasze przedszkolaki do wzięcia udziału w biegach na dystansie 60 m. „Słoneczka”, „Krasnale”, „Grzybki” i „Biedronki” dzielnie walczyły o złoto, a dzieci z pozostałych grup gorąco im kibicowały. Mali sportowcy dali z siebie wszystko, a najlepszymi z najlepszych byli: „SŁONECZKA” 1. PIOTR KULAWIAK 2. MARCEL GUŚCIORA 3. JAKUB MAĆKÓW „KRASNALE” 1. BARTEK DOMAŃSKI 2. NIKOLA MARCINEK 3. MATEUSZ KASPRZYSZAK „GRZYBKI” 1. BARTEK KRAUZOWICZ 2. ŁUKASZ MAZURKIEWICZ 3. KSAWERY BOBIOWSKI „BIEDRONKI” 1. NATAN CHĘCIŃSKI 2. KALINA SAJEWICZ 3. OLA CICHOŃSKA Wszystkim uczestnikom biegów gratulujemy!

2014-06-05 17:25

Wycieczka „Słoneczek” i „Krasnali” do „Leśnego Raju”

Dzisiaj nasze „starszaki” wybrały się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Leśny Raj” w Michałowie. A tam czekało na nich mnóstwo atrakcji – wspaniale wyposażony plac zabaw, przejażdżka wozem i w siodle, strusie, lamy, kucyki. Pobyt w tym niesamowitym miejscu zakończył się grillowaniem i wspólnym biesiadowaniem. Zabawa była wyśmienita! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

2014-06-04 20:56

Dzień Dziecka

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla przedszkolaków wiele atrakcji - były zabawy, konkursy, tańce, smakowite lody, pieczona kiełbaska. A w ogrodzie przedszkolnym czekała na dzieci nie lada niespodzianka - nowe urządzenie - wielofunkcyjny plac zabaw „Kacper”. Radości nie było końca!

2014-06-02 19:15

Uwaga Rodzice!

Szanowni Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola! Prosimy o zgłaszanie dzieci, które będą uczęszczać do przedszkola w czasie wakacji: ● lipiec – Przedszkole Miejskie nr 1 ● sierpień – Przedszkole Miejskie nr 3 Termin - do 10.06.2014r. Druki zgłoszeń do pobrania na stronie internetowej (w zakładce "Dla rodziców" - Wakacje 2014) lub u dyrektora przedszkola. Po wypełnieniu druki zgłoszenia należy złożyć do dyrektora przedszkola. Wszyscy rodzice dzieci uczęszczających i nowoprzyjętych do przedszkola zobowiązani są do podpisania umowy z przedszkolem na nowy rok szkolny 2014/2015. Umowę będzie można podpisać w dniach: 10.06.2014 r. – 13.06.2014 r. w godzinach 8:00 – 16:00. Nie podpisanie umowy jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu. Podpisywanie umów dzieci zgłoszonych na wakacje 10.06.2014 r. – 13.06.2014 r. w godzinach 8:00 – 16:00

2014-05-30 17:59

Dzień Mamy i Taty

Drodzy Rodzice! Z okazji Waszego święta życzymy Wam, aby spełniły się Wasze marzenia, aby wszelkie troski zamieniły się w radości, a od dzisiaj wszystko było jeszcze lepsze, piękniejsze i wspanialsze!

2014-05-26 19:16