W ramach obchodów Dnia Dziecka "Słoneczka" i "Krasnale" wybrały się do Akademii Zabaw. Nasze przedszkolaki i mogły się tam bawić korzystając ze zjeżdżalni, bujaków, klocków, dwupoziomowego labiryntu z przeszkodami, basenu z piłkami, trampoliny i innych niespodzianek. Zabawa była wspaniała – dzieci zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola.
2015-06-01 17:57
Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej, beztroskiej zabawy – niech każdy dzień będzie dla Was wspaniałą przygodą!
2015-06-01 10:02
Już po raz drugi Powiatowy Zespół Szkół - organizator II Olimpiady Lekkoatletycznej – zaprosił nasze przedszkolaki do wzięcia udziału w biegach na dystansie 60 m. „Pszczółki”, „Motylki”, „Grzybki” i „Biedronki” dzielnie walczyły o zwycięstwo. Mali sportowcy dali z siebie wszystko, a najlepszymi z najlepszych byli: „PSZCZÓŁKI” 1. Kuba Tomczak 2. Błażej Klimkowski 3. Mateusz Macherzyński „MOTYLKI” 1. Milena Hajder 2. Agata Giersok 3. Maja Siwka „GRZYBKI” 1. Bartek Krauzowicz 2. Aleksander Gang 3. Łukasz Mazurkiewicz „BIEDRONKI” 1. Kamil Skiba 2. Paweł Marciniszyn 3. Staś Tarkowski Wszystkim uczestnikom biegów gratulujemy! Więcej zdjęć na stronie: http://www.chojnow.pl/news/news/view/id/5181
2015-05-28 18:06
"Dzisiaj swoje święto mają rodzice, więc nie brakuje dla nich kwiatów i życzeń. Niechaj im zawsze blask słońca świeci - tego im życzą szczęśliwe dzieci". A dla ukochanych Rodziców przedszkolaki z każdej grupy przygotowały interesujący program artystyczny oraz własnoręcznie wykonały śliczne upominki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Wszystkiego najlepszego drogie Mamy i drodzy Tatusiowie!
2015-05-26 19:52
Prosimy rodziców dzieci uczęszczających i nowoprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2015/2016 o podpisywanie umów z dyrektorem placówki w dniach 10 – 12 czerwca 2015r. w godzinach od 9.00 do 15.00.
2015-05-14 20:43