Zakończenie roku u „Krasnali" i „Słoneczek”

"Kogo to dzisiaj żegna poranny świergot ptaków? A kogoż by innego, to żegna przedszkolaków! Dla kogo to słoneczko blask rzuca wesoły? Dla dzieci, które pójdą pierwszy raz do szkoły." I znów, jak co roku, nadszedł czerwiec, a wraz z nim czas rozstań i pożegnań z kolejnym pokoleniem naszych wychowanków. Dzieci z obu grup stanęły na wysokości zadania i przepięknie kroczyły w rytmie poloneza, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po występach przyszedł czas na podsumowania, podziękowania i życzenia. Pani dyrektor wręczyła pamiątkowe dyplomy i książeczki, życząc dzieciom i rodzicom wielu sukcesów w szkolnych murach. Do życzeń dołączamy się także my – pracownicy przedszkola – samych sukcesów w szkole, słońca, radosnych wakacji, uśmiechu na co dzień i nowych przyjaźni. Nie zapominajcie o nas!

2014-06-13 18:34

Pasowanie na Czytelnika 2014

Jak co roku dzieci z najstarszych grup wiekowych zostały zaproszone na uroczyste Pasowanie na Czytelnika zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie. Pasowanie uświetnił występ uczniów uczęszczających do świetlicy przy SP4. Każdy świeżo upieczony „czytelnik” otrzymał pamiątkowy dyplom i książeczkę.

2014-06-13 18:33

Podpisywanie umów na okres wakacyjny i na rok szkolny 2014/2015

Wszyscy rodzice dzieci uczęszczających i nowoprzyjętych do przedszkola zobowiązani są do podpisania umowy z przedszkolem na nowy rok szkolny 2014/2015. Umowę będzie można podpisać w dniach od 10.06.2014 r. do 13.06.2014 r. w godzinach 8:00 – 16:00. Nie podpisanie umowy jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu. Podpisywanie umów dzieci zgłoszonych na wakacje od 10.06.2014 r. do 13.06.2014 r. w godzinach 8:00 – 16:00

2014-06-10 20:41

Spotkanie z leśniczym

10 czerwca nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość - pan leśniczy Roman Książek z Nadleśnictwa Złotoryja. Pan leśniczy opowiedział nam o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. Spotkanie było bardzo ciekawe, a wzbogaciły je różnego rodzaju pomoce dydaktyczne, które przyniósł ze sobą leśniczy. Na koniec przedszkolaki wręczyły panu leśnikowi laurkę. Serdecznie dziękujemy za to owocne spotkanie i z niecierpliwością czekamy na kolejne - tym razem w leśniczówce.

2014-06-10 16:26

Dni Chojnowa 2014

7 czerwca nasze przedszkole kolejny już raz wzięło udział w korowodzie z okazji obchodów Dni Chojnowa. Dzieci przebrane w barwne stroje dumnie kroczyły ulicami miasta, a „Słoneczka” i „Krasnale” wspaniale wystąpiły w XVIII Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej "Bambiniada". Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za przygotowanie pięknych strojów i udział w obchodach święta naszego miasta!

2014-06-07 18:17