Koncert muzyczny pt.: „W krainie olbrzymów i liliputów”

21 maja odbył się już ostatni w tym roku przedszkolnym koncert pt.: „W krainie olbrzymów i liliputów”. Dzieci wysłuchały pełną muzycznych wrażeń opowieść o przygodach Guliwera. Poznały także brzmienie najmniejszego i największego instrumentu dętego: fletu piccolo i tuby. Przedszkolaki żywo reagowały na muzykę - klaszcząc w rytm granych utworów.

2014-05-21 19:20

Uwaga Rodzice!

Prosimy rodziców dzieci, które zostały przyjęte jednocześnie do Przedszkola Miejskiego Nr1 i Przedszkola Miejskiego Nr3 w Chojnowie o złożenie deklaracji potwierdzającej wybór przedszkola, do którego dziecko będzie uczęszczało. Termin składania deklaracji do końca maja 2014r.

2014-05-15 16:01

Otwarcie wystawy prac przedszkolaków „Baśniowa Europa” w Domu Schrama

29 kwietnia dzieci z najstarszych grup wiekowych zostały zaproszone do Domu Schrama na uroczyste otwarcie wystawy prac przedszkolaków „Baśniowa Europa”. Przedszkolaki miały również okazję obejrzeć występ grupy teatralnej PCHEŁKI działającej przy MOKSiR pod kierunkiem p. Elwiry Kądziołki. W ten oto sposób rozpoczęły się obchody X rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

2014-04-29 19:22

Wesołych Świąt!

Wszystkim Dzieciom i ich Rodzinom życzymy zdrowych i pogodnych świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie - pracownicy przedszkola.

2014-04-17 18:47

Kiermasz wielkanocny dla Blanki

„Kiedy pomagamy innym - pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.” W dniach 10 - 14 kwietnia organizujemy w naszym przedszkolu kiermasz wielkanocny - dochód z tegorocznego kiermaszu przeznaczony będzie na leczenie Blanki Kliniak.

2014-04-09 18:48