Zakończenie roku u "Grzybków" i "Biedronek"

I znów, jak co roku, nadszedł czerwiec, a wraz z nim czas rozstań i pożegnań z kolejnym pokoleniem naszych wychowanków. Dzieci z obu grup stanęły na wysokości zadania i przepięknie kroczyły w rytmie poloneza, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po występach przyszedł czas na podsumowania, podziękowania i życzenia. Pani dyrektor wręczyła pamiątkowe dyplomy i książeczki, życząc dzieciom i rodzicom wielu sukcesów w szkolnych murach. Do życzeń dołączamy się także my – pracownicy przedszkola – samych sukcesów w szkole, słońca, radosnych wakacji, uśmiechu na co dzień i nowych przyjaźni. Nie zapominajcie o nas!

2011-06-16 19:27

Pasowanie na Czytelnika 2011

8 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie cyklu lekcji bibliotecznych dla naszych najstarszych przedszkolaków, czyli „Grzybków” i „Biedronek”. Zanim nastąpił akt pasowania dzieci obejrzały krótkie przedstawienie w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Chojnowie. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom i książeczkę. Zapamiętajcie młodzi Czytelnicy - książki to Wasi najlepsi przyjaciele: nie wyśmieją, nie zdradzą, a nauczą wiele!

2011-06-08 17:08

Dzień Dziecka

W tym roku obchody Dnia Dziecka rozpoczęliśmy od wyjścia do MDK-u, gdzie odbywała się Bambiniada, czyli Przegląd Piosenki Przedszkolnej. Na scenie zaprezentowało się blisko 300 dzieci z chojnowskich przedszkoli, a wśród nich nasze „Biedronki”, „Grzybki”, „Pszczółki” i „Motylki”. Dzieci były zachwycone możliwością zaśpiewania i zatańczenia na „prawdziwej scenie”! Wszystkie spisały się na medal – każde przedszkole zdobyło I miejsce! MOKSiR przygotował dla każdego uczestnika imprezy drobny upominek. Organizatorzy nie zapomnieli również o nagrodach dla przedszkoli, za co serdecznie dziękujemy! A po powrocie do przedszkola czekały na dzieci kolejne atrakcje – konkursy, zabawy przy muzyce, malowanie twarzy i małe, słodkie co nieco. Mamy nadzieję, że każde dziecko radośnie i beztrosko spędziło swoje święto.

2011-06-02 22:30

Dzień Mamy i Taty

W tym tygodniu mieliśmy zaszczyt gościć w naszym przedszkolu Najukochańsze Mamusie i Najwspanialszych Tatusiów. W każdej grupie odbyła się uroczystość z okazji Ich święta. To właśnie dla Nich od kilku tygodni przedszkolaki wytrwale zapamiętywały kolejne zwrotki piosenek, ćwiczyły długie wiersze i skomplikowane kroki układów tanecznych. A wspaniały efekt tych przygotowań Rodzice nagrodzili gromkimi brawami i serdecznym uśmiechem. Na koniec Rodzice otrzymali od swoich pociech własnoręcznie wykonane upominki i życzenia przepełnione ogromną dawką miłości i słodziutkim całuskiem. Do życzeń dołączamy się także my, pracownicy przedszkola, życząc wszystkim Mamom i wszystkim Tatusiom wytrwałości i mądrości w wychowywaniu swoich pociech, no i oczywiście miłości, aby nigdy jej nie zabrakło – zwłaszcza w pokonywaniu wielu przeszkód.

2011-05-27 19:59

Konkurs "Puszkobranie"

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Dzieciom za udział w konkursie zorganizowanym przez Radę Rodziców pt.: „Puszkobranie”. Obok efektu ekologicznego, polegającego na wyeliminowaniu ze strumienia odpadów komunalnych puszek aluminiowych, konkurs miał też na celu zwrócenie uwagi dzieci na problem segregacji odpadów i ich recyklingu oraz ukształtowanie nawyków z tym związanych. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało nam się zebrać 128 kg puszek, co dało kwotę 448 zł. Zwyciężyły wszystkie grupy – wobec tego wszystkie dzieci otrzymają nagrody. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

2011-05-17 18:26