INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY SŁONECZKA

Informujemy, że w zakładce Dla Rodziców na bocznej listwie u dołu (w podfolderze SŁONECZKA) znajdują się propozycje dla dzieci w ramach pracy zdalnej.

2021-12-14 08:53

POMAGAMY HANI!

Już do nabycia w naszym przedszkolu książeczki kolorowanki „Hania w krainie Danieli”! Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz 4. letniej Hani Myśko. Dziewczynka choruje na bardzo rzadką wadę twarzoczaszki Zespół Crouzona. Cena kolorowanki 7 zł. Gorąco zachęcamy do zakupu!

2021-12-10 06:21

MIKOŁAJKI 2021

„6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie!” Ten niezwykły gość zawitał także i do nas. I przyniósł nie jeden wór prezentów, a kilka! Radości nie było końca! Oprócz indywidualnych upominków każda grupa otrzymała mnóstwo zabawek, które wywołały radość i uśmiech na twarzach naszych Dzieci. Wszystkie prezenty zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców, dlatego też z całego serca dziękujemy tym, którzy się do tego przyczynili!

2021-12-07 18:24

WAŻNA INFORMACJA

W związku z kolejnym potwierdzonym przypadkiem COVID-19 zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w grupie „Słoneczka” zostają zawieszone od dnia 29.11.2021r. do dnia 05.12.2021r. Dzieci, które nie otrzymały potwierdzenia o kwarantannie będą mogły uczęszczać do przedszkola. Ponownie prosimy o szczególne zwracanie uwagi na wszelkie objawy chorobowe u dzieci oraz bezwzględny zakaz przyprowadzania dzieci z objawami chorobowymi do przedszkola.

2021-11-28 11:47

WAŻNA INFORMACJA

W związku z potwierdzonym przypadkiem COVID-19 zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w grupie „Wiewiórki” zostają zawieszone od dnia 29.11.2021r. do dnia 05.12.2021r. Dzieci, które nie otrzymały potwierdzenia o kwarantannie będą mogły uczęszczać do przedszkola. Przypominamy – przyprowadzamy tylko dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych (katar, kaszel, gorączka). Przyprowadzając dziecko z infekcją narażają Państwo nie tylko zdrowie swoich dzieci, ale i innych dzieci, a także pracowników przedszkola.

2021-11-27 16:36