DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Dziś Dzień Pluszowego Misia, więc go utul mocno dzisiaj!” Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. To towarzysz zabaw i powiernik sekretów. W każdej chwili można się do niego przytulić i powierzyć mu swoje smutki. Zatem nic dziwnego, że doczekał się swojego własnego święta. I to właśnie dzisiaj obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzień pełen był zabaw, działań dydaktycznych, tekstów, baśni z misiem w roli głównej. Powstały też piękne prace plastyczne. Najważniejszy cel – wspólna, zgodna zabawa został osiągnięty! Bo „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś!”

2021-11-25 16:57

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY KRASNALE

Informujemy, że w zakładce Dla Rodziców na bocznej listwie u dołu (w podfolderze KRASNALE) znajdują się propozycje dla dzieci w ramach pracy zdalnej.

2021-11-23 18:01

WAŻNA INFORMACJA

Informujemy, że ze względu na potwierdzony przypadek COVID-19 z dniem 23.11.2021r. dzieci z grupy Krasnale zostają objęte kwarantanną, która trwać będzie do 29.11.2021r. (włącznie). W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną apelujemy o restrykcyjne przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego na terenie Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie i o przyprowadzanie do przedszkola dzieci zdrowych. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych.

2021-11-23 12:34

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY PSZCZÓŁKI

Informujemy, że w zakładce Dla Rodziców na bocznej listwie u dołu (w podfolderze PSZCZÓŁKI) znajdują się propozycje dla dzieci w ramach pracy zdalnej.

2021-11-23 10:48

WAŻNA INFORMACJA

W związku z potwierdzonymi przypadkami koronawirusa wśród osób z personelu jedna grupa przedszkolna przebywa na kwarantannie. Prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego oraz o przyprowadzanie do przedszkola dzieci zdrowych.

2021-11-22 11:17