WAŻNE/REKRUTACJA

Szanowni Państwo! Lista dzieci zakwalifikowanych oraz kandydatów niezakwalifikowanych do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie wywieszona została w "wiatrołapie" placówki. W terminie: 19.04-26.04 2022r. należy złożyć wniosek potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola. Wypełniony dokument proszę wrzucać do skrzynki zawieszonej na płocie lub w wiatrołapie Formularz jest do pobrania w zakładce: Dla Rodziców/podfolderze: REKRUTACJA 2022/2023. Brak potwierdzenia woli zapisu dziecka w wyznaczonym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

2022-04-19 17:21

WAŻNE!

Szanowni Rodzice! Zachęcam do zapoznania się z treścią pisma Ministra Zdrowia w sprawie szczepień. Skan dokumentu znajdą Państwo w zakładce: Dla Rodziców, w podfolderze: WAŻNE

2022-04-19 17:17

KIERMASZ WIELKANOCNY

W ubiegłym tygodniu w naszym przedszkolu odbył się kiermasz wielkanocny, na którym sprzedawane były zarówno ozdoby świąteczne, jak i smakołyki w postaci ciast i deserów. Fundusze z kiermaszu Rada Rodziców przeznaczy między innymi na sfinansowanie warsztatów Skrzydlatej Ferajny, które odbędą się w maju. Jeszcze raz dziękujemy Rodzicom i Pracownikom przedszkola za pomoc i zaangażowanie w postaci przygotowanych prac, smakołyków, a także za każdą zakupioną rzecz. Życzymy zdrowych, rodzinnych, spokojnych oraz wesołych Świąt Wielkanocnych – Rada Rodziców.

2022-04-15 18:51

WIELKANOC 2022

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim Dzieciom i ich Rodzinom serdeczne życzenia – niech te Święta będą pełne wiary, nadziei, miłości i serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół – Dyrektor i Pracownicy przedszkola.

2022-04-13 16:53

ZAJĘCIA RYTMICZNE U MOTYLKÓW

Dzisiaj u Motylków było tanecznie i wesoło – a to za sprawą Mamy Laury – Pani Malwiny, która poprowadziła zajęcia rytmiczne. Dzieci aktywnie włączyły się w zabawę i z radością klaskały, tupały i ruszały się w rytm muzyki. Bo muzyka, śpiew i ruch – to jest to, co Przedszkolaki lubią najbardziej! Serdecznie dziękujemy Pani Malwinie za poświęcony czas i wspaniałą zabawę!

2022-04-13 16:07