WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia – z tej okazji pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia: aby magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniosła wszystkim spokój i radość, aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła i rodzinnej atmosfery, aby w chwilach refleksji choć na chwilę zatrzymać się i dostrzec to, czego nie widać w ciągłym biegu, dostrzec te zwykłe, proste radości. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia! Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr1 w Chojnowie.

2021-12-22 18:10

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Drodzy Rodzice, informujemy, że 24 grudnia 2021 r. (piątek) przedszkole będzie nieczynne.

2021-12-21 13:27

WIGILIA 2021

„Wigilia to przepiękny czas, Bożonarodzeniowy czas, gdy siedzimy wszyscy w kole i mamy bliskich przy stole (…).” Święta Bożego Narodzenia to magiczny i wyjątkowy czas oraz piękne tradycje pielęgnowane z pokolenia na pokolenie. Jedną z nich jest Wigilia, która w tym roku odbyła się w naszym przedszkolu w piątek 17 grudnia. Już od rana w całej placówce dało się odczuć radosną, świąteczną atmosferę. Bożonarodzeniowe dekoracje, blask lampek na choince, odświętne stroje, wszystko to wprowadziło nas w nastrój oczekiwania na niezwykłe, niecodzienne wydarzenia. Ze względu na wyjątkową sytuację przedświąteczne spotkania miały charakter bardziej kameralny i odbyły się jedynie w grupach. Przedszkolaki podzieliły się symbolicznie opłatkiem i złożyły sobie świąteczne życzenia. Następnie zasiadły do pięknie przystrojonych stołów, na których czekał już wigilijny obiad oraz słodki poczęstunek. W tym uroczystym dniu nie zabrakło również okazji do wspólnego kolędowania. Czas upłynął wszystkim w miłej i przyjaznej atmosferze. Takie podniosłe chwile nie tylko przybliżają dzieciom tradycje i zwyczaje świąteczne, lecz, co najważniejsze, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje międzyludzkie.

2021-12-18 12:38

POMAGAMY AMELCE!

„Królik więc rusza do leśnej Wróżki, żeby ocalić dziecięce nóżki. Monety same nie spadną z nieba, Wróżka wie jednak, co zrobić trzeba” – to słowa pisane sercem o każdym dniu walki o zdrowie Amelki Gmyrek – dziewczynki chorującej na SMA. Już od dziś możecie nabyć w naszym przedszkolu wyjątkową wierszo-bajkę napisaną specjalnie dla Amelki. Ta bajka będzie najpiękniejszą pamiątką z niesienia pomocy innym, będzie przypominała, co w życiu najpiękniejsze. Podarujmy Amelce zdrowie pod choinkę, sprawmy sobie i najbliższym najpiękniejszy prezent!

2021-12-16 14:30

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY SŁONECZKA

Informujemy, że w zakładce Dla Rodziców na bocznej listwie u dołu (w podfolderze SŁONECZKA) znajdują się propozycje dla dzieci w ramach pracy zdalnej.

2021-12-14 08:53