Aktualności

Góra Grosza 2018
Szanowni Rodzice! 26 listopada ruszyła XIX edycja „Góry Grosza”. Cel akcji pozostaje od lat niezmienny – pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. Każdy może przynieść tyle, ile może. Te dziecięce decyzje o wrzuceniu drobnej monety są ważną lekcją empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie. Akcja zakończy się 2 stycznia 2019r. Dziękujemy za każdy grosz!
data publikacji: 2018-12-07 21:29
 
Hojny Mikołaj!
W czwartek, 6 grudnia, wszystkie Dzieci z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa - Mikołaja. A że w ten magiczny, świąteczny czas marzenia się spełniają – doczekały się! Kiedy miły gość wraz z Mikołajową pojawili się w przedszkolu z wielkim worem prezentów – radości nie było końca! Każdy Przedszkolak grzeczny był, więc na paczkę zasłużył! Oprócz indywidualnych upominków każda grupa otrzymała mnóstwo zabawek, które wywołały radość i uśmiech na twarzach naszych Dzieci. Wszystkie prezenty zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców, dlatego też dziękujemy tym, którzy się do tego przyczynili i prosimy: każdy może zostać Świętym Mikołajem – tak niewiele potrzeba!
data publikacji: 2018-12-07 20:56
 
Wycieczka „Motylków” i „Pszczółek” do Fabryki Bombek „Vitbis” w Złotoryi
Informujemy, że 13 grudnia 2018r. (czwartek) „Motylki” i „Pszczółki” wybierają się na wycieczkę do Zakładu produkcji szklanych ozdób choinkowych „Vitbis” w Złotoryi. Głównym celem wyprawy będzie zwiedzanie fabryki oraz udział w warsztatach zdobienia bombek, gdzie każdy przedszkolak będzie mógł własnoręcznie ozdobić 3 bombki. Z pewnością będzie to niepowtarzalne przeżycie!
data publikacji: 2018-12-07 20:12
 
Puszysta niespodzianka!
Czas Świąt to czas oczekiwania, radości i spełniania się marzeń. Wielką niespodzianką dla nas wszystkich było podarowanie przez Radę Rodziców dywanów do każdej z przedszkolnych sal. Kolorowe i mięciutkie stały się dla Dzieci wielką atrakcją – podskokom i wesołym pląsom po puszystym podłożu nie było końca. Najwspanialsze jest to, że to Rodzice wspierający wpłatami Radę Rodziców stali się naszymi Mikołajami! Bo jak się okazuje, każdy może zostać Świętym Mikołajem, kiedy swą hojnością zasili konto RR, z którego fundusze przekazywane są na rzecz wszystkich Dzieci uczęszczających do przedszkola. Gorąco dziękujemy!
data publikacji: 2018-12-07 19:12
 
I etap konkursu Sprawdzone przez Przedszkolaków już rozstrzygnięty!
Nasze przedszkole brało udział w VII edycji programu Sprawdzone przez Przedszkolaków organizowanego przez polskiego producenta zabawek – firmę Wader-Woźniak. „Miasto przyszłości” - tak brzmiało hasło tegorocznego konkursu. Nasza działalność została doceniona! Miło nam poinformować, że jury konkursu wyróżniło prace plastyczne naszych Przedszkolaków – znaleźliśmy się w najlepszej „piętnastce”! Już od przyszłego tygodnia organizatorzy będą wysyłać do wszystkich wygranych przedszkoli zestawy zabawek – dzieci będą mogły je testować, sprawdzać, a przede wszystkim bawić się nimi! Serdecznie gratulujemy Przedszkolakom!
data publikacji: 2018-12-06 20:47
 
<< nowsze | 48  | 49  | 50  | 51  | 52 | 53  | 54  | 55  | 56  | 57  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie