„Dzień Rodziny”
Dyrektor, Rada Rodziców i pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie zapraszają wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola wraz z rodzinami na festyn z okazji zbliżających się świąt: „Dnia Mamy i Taty” oraz „Dnia Dziecka”. Impreza odbędzie się 26 maja 2017 r. (piątek) o godz. 15.30 w ogrodzie przedszkolnym. W programie: występy dzieci, gril i słodki poczęstunek, wóz strażacki, zumba i zabawy dla dzieci. Serdecznie zapraszamy!
data publikacji: 2017-05-13 18:08

Wizyta „Pszczółek” w bibliotece
12 maja „Pszczółki” odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie. Tym razem dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na temat ilustracji w książkach dla dzieci. Było to ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie, przed nami pasowanie na czytelnika – nie możemy się już doczekać!
data publikacji: 2017-05-13 17:48

Wizyta naszych absolwentów
W piątek 5 maja dzieci z naszego przedszkola spotkała bardzo miła niespodzianka. Niespodziankę tę „zgotowali” absolwenci ze „Słoneczek” i „Krasnali”. Uczniowie klasy III ze Szkoły Podstawowej Nr 4 wraz z wychowawczynią Panią Dorotą Chopkowicz odwiedzili po trzech latach mury swojego przedszkola. Starsi koledzy przygotowali występ dla swoich młodszych kolegów i koleżanek. Uczniowie pięknie recytowali i czytali utwory humorystyczne, były opowiadania, wiersze i ciekawostki ze świata zwierząt. Spotkaniu towarzyszyło wiele radości i wzruszeń.
data publikacji: 2017-05-07 12:59

Rekrutacja 2017/2018
Informujemy, że pierwszy etap rekrutacji do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie został zakończony. Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych została umieszczona na tablicy ogłoszeń w naszym przedszkolu. Rodzice/prawni opiekunowie kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia składają pisemne potwierdzenie woli zapisu w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane (druk do pobrania na stronie internetowej przedszkola - zakładka „Dla rodziców" - „Rekrutacja" lub w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie). Brak potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola w formie pisemnej w terminie do dnia 4 maja 2017r. jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.
data publikacji: 2017-04-24 17:34

Międzynarodowy Dzień Ziemi
21 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Ziemi. Jest to prowadzona corocznie wiosną akcja, która ma na celu promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie – a przedszkole to odpowiednie miejsce na początek edukacji ekologicznej. Tego dnia zastanawialiśmy się wspólnie z dziećmi, co możemy zrobić, aby nasza Planeta była piękna i czysta. Zorganizowaliśmy również ekologiczny korowód, który był apelem najmłodszych o ochronę przyrody i ulepszanie środowiska, bo czyste środowisko to najlepsze uzdrowisko!
data publikacji: 2017-04-24 17:33

<< nowsze | 72  | 73  | 74  | 75  | 76 | 77  | 78  | 79  | 80  | 81  | starsze >>