Wigilia opłatkiem pachnąca...

19 grudnia (czwartek) odbędzie się spotkanie wigilijne dla wszystkich dzieci i pracowników naszego przedszkola. Prosimy o odświętne ubranie dzieci w tym szczególnym dniu. Serdecznie dziękujemy!

2019-12-16 19:01

Mikołajki 2019

6 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu niezwykłą postać – Mikołaja. Na jego wizytę dzieci czekały już od samego rana – z niecierpliwością nasłuchiwały, czy nie widać reniferów ciągnących czarodziejskie sanie i czy nie słychać dźwięku srebrnego dzwonka. A kiedy pojawił się w przedszkolu – radości nie było końca! Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze – przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wiersze przygotowane specjalnie dla miłego gościa. Najważniejszym punktem spotkania było odebranie paczki z rąk Mikołaja. Wszystkie dzieci grzeczne były, więc na prezent zasłużyły! A tych prezentów było niemało – oprócz indywidualnych upominków każda grupa otrzymała zabawki, które wywołały radość i uśmiech na twarzach dzieci. Każdy przedszkolak otrzymał także bilet do kina na film pt.: „Basia 3”. Wszystkie prezenty zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców, dlatego też dziękujemy wszystkim tym, którzy się do tego przyczynili! Składamy również serdeczne podziękowania Panu Januszowi za podjęcie trudu roli Mikołaja – sprawił Pan ogromną radość naszym milusińskim!

2019-12-11 16:18

Warsztaty plastyczne w Muzeum Regionalnym w Chojnowie

W dniach 4-5 grudnia dzieci ze starszych grup wiekowych uczestniczyły w świątecznych warsztatach plastycznych zorganizowanych przez Muzeum Regionalne w Chojnowie. Tym razem przedszkolaki wykonały piękne stroiki świąteczne, które z pewnością będą ozdobą niejednego stołu świątecznego. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i niezwykle miłe przyjęcie – do Was zawsze przychodzi się z wielką ochotą!

2019-12-07 17:27

Góra Grosza 2019

Szanowni Rodzice! Ruszyła XX edycja „Góry Grosza”. Cel akcji pozostaje od lat niezmienny – pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. Każdy może przynieść tyle, ile może. Te dziecięce decyzje o wrzuceniu drobnej monety są ważną lekcją empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie. Akcja zakończy się 2 stycznia 2020 r. Dziękujemy za każdy grosz!

2019-12-07 15:58

Działamy lokalnie!

29 listopada w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia wieńczące projekt realizowany w ramach programu Działaj Lokalnie Fundacji Wrzosowa Kraina i Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności. Odgrywanie scenek oraz wykonywanie zadań przygotowanych przez nieformalną grupę „Razem dla dzieciaków” było nie tylko sprawdzeniem umiejętności i wiadomości naszych przedszkolaków z zakresu bezpieczeństwa, ale przede wszystkim wspaniałą zabawą! Na zakończenie w przedszkolu powstała również wystawa prac plastycznych dzieci ukazujących bezpieczeństwo widziane ich oczami. Jedno jest pewne - dzieci z naszego przedszkola zasady znają i bezpiecznie działają!

2019-12-04 08:04