Podziękowania dla Rady Rodziców
Dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za przepiękne zabawki, które z pewnością uatrakcyjnią naszym milusińskim pobyt w przedszkolu.
data publikacji: 2015-06-03 22:18

Pasowanie na Czytelnika 2015
Jak co roku dzieci z najstarszych grup wiekowych zostały zaproszone do Miejskiego Domu Kultury na uroczyste Pasowanie na Czytelnika zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie. Pasowanie uświetnił występ uczniów uczęszczających do świetlicy przy SP4. Każdy świeżo upieczony „czytelnik” otrzymał pamiątkowy dyplom i książeczkę. Zdjęcia w naszej galerii i na http://www.chojnow.pl/news/news/view/id/5206.
data publikacji: 2015-06-03 21:38

„Motylki” w pizzerii „Piccolo Mondo”
Dzieci z grupy „Motylki” – w ramach obchodów Dnia Dziecka – udały się dzisiaj do pizzerii „Piccolo Mondo”. A tam czekała na nich prawdziwa uczta – przepyszna pizza, smaczny sok i wyśmienite lody. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał balona i lizaka. Serdecznie dziękujemy pracownikom pizzerii „Piccolo Mondo” za miłe i ciepłe przyjęcie!
data publikacji: 2015-06-01 19:07

Wycieczka „Słoneczek” i „Krasnali” do Akademii Zabaw w Lubinie
W ramach obchodów Dnia Dziecka "Słoneczka" i "Krasnale" wybrały się do Akademii Zabaw. Nasze przedszkolaki i mogły się tam bawić korzystając ze zjeżdżalni, bujaków, klocków, dwupoziomowego labiryntu z przeszkodami, basenu z piłkami, trampoliny i innych niespodzianek. Zabawa była wspaniała – dzieci zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola.
data publikacji: 2015-06-01 17:57

Dzień Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej, beztroskiej zabawy – niech każdy dzień będzie dla Was wspaniałą przygodą!
data publikacji: 2015-06-01 10:02

<< nowsze | 95  | 96  | 97  | 98  | 99 | 100  | 101  | 102  | 103  | 104  | starsze >>