Aktualności

Wycieczka „Grzybków" do Rancza Grapa
Nieopodal zamku Grodziec, w miejscowości Nowe Łąki, znajduje się niezwykły ośrodek Grapa. Oprócz urokliwych miejsc na grilla, czy do spacerów, jest również mini ZOO. Wśród zwierząt można znaleźć daniele, zające, lamy, strusia, osły, kucyka i wiele innych. Z okazji zakończenia przedszkola, przedszkolaki z grupy „Grzybki” wybrały się na wycieczkę do Ośrodka Parafialnego prowadzonego przez księdza Franciszka Wróbla. Po przyjeździe nasze pociechy wyruszyły zwiedzać ośrodek. Dzieci zobaczyły zwierzęta żyjące w naturalnym środowisku i mogły z bliska przyjrzeć się przyrodzie. Mieszkają tu: daniele, osły, barany kameruńskie, kozy, kuce, pawie, emu, niezliczona ilość królików Każdy osobiście mógł nakarmić osiołka, strusia, lamę czy daniele. Odważnych nie brakowało. Kolejną atrakcją był park linowy, w którym dzieci mogły całkiem bezpiecznie szaleć na kilkunastu przeszkodach. Smacznym punktem wycieczki była kiełbaska z grilla. Jedzona na świeżym powietrzu bardzo dzieciom smakowała. Nawet największe niejadki prosiły o dokładki. Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła przedszkolakom podczas wielu zabaw, a wspaniałe otoczenie lasu zachęcało do spaceru, obserwowania przyrody i słuchania śpiewu ptaków. Z wycieczki dzieci wróciły zadowolone, radosne i z dużym zapasem świeżego powietrza.  
data publikacji: 2015-06-24 18:26
 
XIX Przegląd Piosenki Przedszkolnej BAMBINIADA
Za nami XIX Przegląd Piosenki Przedszkolnej BAMBINIADA. W tym roku nasze przedszkole reprezentowały dzieci z najstarszych grup wiekowych – czyli „Biedronki” i „Grzybki”. Gratulujemy wszystkim małym artystom talentu i odwagi!
data publikacji: 2015-06-21 18:13
 
Korowód z okazji obchodów Dni Chojnowa
Korowód z okazji obchodów Dni Chojnowa 2015 już za nami! Co prawda z wielkim niepokojem spoglądaliśmy w niebo, które nie wydawało się sprzyjać naszym planom. Na szczęście udało nam się zaczarować pogodę i w dobrych nastrojach wyruszyliśmy w barwnym korowodzie. Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za przygotowanie pięknych strojów i udział w obchodach święta naszego miasta!
data publikacji: 2015-06-20 17:57
 
Wycieczka „Motylków” i „Biedronek” do Gospodarstwa Agroturystycznego „Leśny Raj”
17 czerwca był dniem pełnym wrażeń dla „Motylków” i „Biedronek” - zaraz po śniadaniu dzieci z tych grup wyruszyły na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Leśny Raj” w Michałowie. A tam czekało na nich mnóstwo atrakcji – wspaniale wyposażony plac zabaw, przejażdżka wozem i w siodle, strusie, lamy, kucyki. Zabawa była wyśmienita! Przedszkolaki z żalem opuszczały miejsce pełne przygód i wrażeń, a takim jest właśnie „Leśny Raj”!
data publikacji: 2015-06-17 17:43
 
Zakończenie roku u „Grzybków”
Dzisiaj uroczyście pożegnaliśmy kolejną grupę starszaków. Życzymy naszym absolwentom wielu sukcesów w szkole oraz samych radosnych wspomnień związanych z naszym przedszkolem.
data publikacji: 2015-06-15 19:31
 
<< nowsze | 93  | 94  | 95  | 96  | 97 | 98  | 99  | 100  | 101  | 102  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie