Głosuj na lokalizację w Chojnowie!

Czy na ogrodzie Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie powstanie nowoczesny plac zabaw? Odpowiedź na to pytanie jest w naszych rękach! Wystarczy założyć konto na: www.podworko.nivea.pl i głosować poprzez stronę www lub aplikację na naszą lokalizację. Każdego dnia można oddać jeden głos. Zachęcamy wszystkich do głosowania, które trwa od 22 kwietnia do 20 czerwca. Nie zwlekaj, głosuj już dziś! Wygrajmy razem „Podwórko Talentów NIVEA” dla Chojnowa!

2019-05-11 23:03

Obcowanie z naturą - zakładamy „Mini ogródek przedszkolny”

Aby umożliwić naszym przedszkolakom zdobywanie doświadczeń poprzez obserwację, pracę i działanie założyliśmy „Mini ogródek przedszkolny”. Dzieci będą mogły uprawiać warzywa, zioła i kwiaty. Na dobry początek posadziliśmy sałatę, rzodkiewkę, cebulę i kwiaty. I od razu zrobiło się w ogrodzie przedszkolnym bardziej kolorowo!

2019-05-11 23:01

Zawieszenie strajku

Szanowni Rodzice! Informujemy, że dnia 27 kwietnia 2019r. strajk zostanie zawieszony. Zatem od 29 kwietnia 2019r. (poniedziałek) zajęcia we wszystkich grupach wiekowych będą się odbywały według normalnego rozkładu zajęć. Dziękujemy Państwu za dotychczasową wyrozumiałość i wsparcie w czasie trwania strajku.

2019-04-26 09:55

Rekrutacja 2019/2020

Po podaniu do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie (w dniu 15. kwietnia 2019 r.) przypominamy Rodzicom/Opiekunom prawnym kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia o obowiązku pisemnego potwierdzenia woli zapisu w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane i które zostało wybrane przez Rodziców/Opiekunów prawnych. Termin dostarczania oświadczeń woli: 15.04.2019 - 19.04.2019. Brak potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola w formie pisemnej w terminie do dnia 19. kwietnia 2019 r., jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu. Potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola można pobierać w przedszkolu - u dyrektora przedszkola, intendenta oraz na stronie internetowej: https://przedszkole1.chojnow.eu w zakładce: Dla Rodziców/Rekrutacja.

2019-04-14 17:12

„Podwórko Talentów NIVEA”

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie organizowanym przez firmę NIVEA „Podwórko Talentów NIVEA”. Nagrodą jest stworzenie wyjątkowego placu zabaw, dzięki któremu dzieci będą mogły w kreatywny sposób rozwijać swoje talenty. Zasady akcji są proste – zgłoszone lokalizacje będą brały udział w głosowaniu jury, w którym przyznanych zostanie 5 „Podwórek Talentów NIVEA”. Obrady jury odbędą się w terminie 15-22.04.2019r. Jeśli okaże się, że nasza lokalizacja nie zostanie wybrana – będziemy prosić Państwa o głosy. Trzymamy kciuki!

2019-04-11 08:05