Zakończenie roku u „Motylków”
„Dziś naszych kolegów i koleżanki pożegnać wypada – odejdzie od nas spora dzieci gromada. Wspominajcie w domu i szkole nasze kochane przedszkole!” Tymi słowami dzieci pozostające w przedszkolu żegnały swoich kolegów, którzy już niedługo staną się uczniami. Uroczystość odbyła się w ogrodzie przedszkolnym – były wiersze, piosenki i tańce. Po występach przyszedł czas na podsumowania, podziękowania i życzenia. Pani dyrektor wręczyła pamiątkowe dyplomy i książeczki, życząc dzieciom i rodzicom wielu sukcesów w szkolnych murach. Do życzeń dołączamy się także my – pracownicy przedszkola. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji imprezy, za życzliwość w ciągu całego roku szkolnego. Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji, a przyszłym uczniom samych sukcesów w szkole!
data publikacji: 2015-06-14 12:20

Korowód z okazji obchodów Dni Chojnowa
Zapraszamy naszych przedszkolaków do wzięcia udziału w korowodzie z okazji obchodów Dni Chojnowa, który odbędzie się 20 czerwca 2015r. (sobota). Prosimy o przebranie dzieci w bajkowe, kolorowe stroje. Zbiórka pod Urzędem Miasta o godzinie 15:45.
data publikacji: 2015-06-14 09:03

Zaproszenie na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego
Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy „Motylki” na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego, które odbędzie się 12 czerwca 2015r. (piątek) o godzinie 15.00 w ogrodzie przedszkolnym.
data publikacji: 2015-06-08 21:37

Drodzy Rodzice!
17 czerwca (środa) dzieci z gr. „Motylki” i „Biedronki” wyjeżdżają na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Leśny Raj” (na pograniczu Jaroszówki i Michałowa). Koszt wycieczki 15 zł – płatne u nauczycielek.
data publikacji: 2015-06-08 21:35

Zajęcia edukacyjne „Stop wypadkom – bezpieczny przedszkolak”
8 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z przedstawicielami Centrum Popularyzacji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego we Wrocławiu na temat „Stop wypadkom – bezpieczny przedszkolak”. Głównym celem spotkania było uświadomienie dzieciom, jak ważne jest bezpieczeństwo własne oraz innych. Przedszkolaki brały czynny udział w scenkach przedstawiających różnego rodzaju zagrożenia, uczyły się właściwego zachowania, przestrzegania przepisów bezpieczeństwa oraz reagowania w niebezpiecznych sytuacjach. Dodatkowym atutem programu była prezentacja multimedialna oraz pokaz filmów edukacyjnych. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej i wesołej atmosferze.
data publikacji: 2015-06-08 17:44

<< nowsze | 94  | 95  | 96  | 97  | 98 | 99  | 100  | 101  | 102  | 103  | starsze >>