SIERPIEŃ 2021 W PM 1 W CHOJNOWIE
Przedszkole jest czynne w godz. 6:00 – 16:00. Dzieci należy przyprowadzać najpóźniej do godz. 8:00, natomiast odbiór dzieci możliwy jest od 14:00. Proszę zaopatrzyć dziecko w komplet ubrań na zmianę, wygodne kapcie z odpowiednią twardą podeszwą. W pierwszy dzień pobytu dziecka w przedszkolu należy dostarczyć komplet wypełnionych dokumentów: Załącznik nr 1 – zgody i oświadczenia oraz deklaracje godzinowe, Załącznik nr 2 - ankieta COVID. Proszę o przekazywanie informacji telefonicznych – 76 81 88 056 odnośnie nieobecności (powyżej 3 dni) dziecka w przedszkolu i jej przyczynie. Powyżej tygodniowej nieobecności dziecka należy ponownie wypełnić ankietę odnośnie COVID i dostarczyć ją w dniu powrotu dziecka do przedszkola. W zakładce: DLA RODZICÓW/ w podfolderze SIERPIEŃ 2021 zamieszczono dokumenty do pobrania. Wersje papierowe dokumentów można też pobierać tuż przy wejściu do przedszkola. APELUJĘ do Państwa – Drodzy Rodzice O PRZESTRZEGANIE REŻIMU SANITARNEGO: w częściach wspólnych budynku (hol, szatnia) noszenie maseczek ochronnych oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do przedszkola. Lucyna Spes – dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie
data publikacji: 2021-07-28 16:00

Kartka urodzinowa dla Amelki
Niedługo swoje urodziny obchodzić będzie Amelka – Dziewczynka chora na SMA. Nasze Przedszkolaki, chcąc sprawić Amelce radość, z wielkim entuzjazmem podjęły wyzwanie i wykonały przepiękne kartki urodzinowe. Dzieci życzyły w nich przede wszystkim zdrowia, które jest teraz Dziewczynce tak bardzo potrzebne. Mamy nadzieję, że dzięki nim na buzi Amelki zagości uśmiech!
data publikacji: 2021-06-26 10:34

„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu „Wiewiórek”
21 czerwca dzieci z grupy „Wiewiórki” zaprosiły koleżanki i kolegów z pozostałych grup na przedstawienie teatralne pt.: „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Gra aktorska, scenografia, oprawa muzyczna oraz pasja, z jaką wystąpili mali aktorzy wprawiły widownię w zachwyt. Zachwyceni i wdzięczni widzowie nagrodzili występujących gromkimi brawami.
data publikacji: 2021-06-23 07:24

Wycieczka do Ekologicznego Gospodarstwa Agroturystycznego „Osada Danieli” - dziękujemy!
Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie i sfinansowanie wycieczki do Gospodarstwa Agroturystycznego „Osada Danieli” w Jaroszówce koło Zamienic. Na nasze Przedszkolaki czekało w tym niezwykłym miejscu wiele atrakcji: plac zabaw, dmuchańce, zwierzęta – dzieci miały możliwość nakarmienia owiec i danieli, które jadły chleb prosto z rąk! Na pole zawiózł nas ciągnik z czasów PRLu – co także było dla wszystkich wielkim przeżyciem! Oczywiście nie obyło się bez pysznego poczęstunku i niespodzianki, którą była dyskoteka z efektami specjalnymi w postaci baniek mydlanych i piany. Potańczyć przyszła także Myszka Mini i Minionek. Na koniec wszyscy zgodnie stwierdzili, że „Osada Danieli” to świetne miejsce do odpoczynku i zabawy, to świat relaksu, a nawet bajki. Aż żal było wyjeżdżać… Jeszcze raz dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniałą wycieczkę, a Gospodarzom za ciepłe i serdeczne przyjęcie!
data publikacji: 2021-06-19 10:05

Zapisy na okres wakacyjny do Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie
Informujemy, że w lipcu nasze przedszkole będzie nieczynne. Rodzice, którzy w tym okresie pracują i nie będą przebywać na urlopie wypoczynkowym mogą skorzystać z zapisu na ten miesiąc do Przedszkola Miejskiego nr 3. Wnioski będzie można pobierać od jutra ze strony internetowej, z zakładki: Dla Rodziców/WAKACJE 2021. Druki w wersji papierowej udostępnione będą również w wiatrołapie przedszkola. Prosimy o wrzucanie wypełnionych kart do skrzynek pocztowych zawieszonych: na płocie lub wewnątrz budynku. Termin składania wniosków – 18.06.2021 (piątek).
data publikacji: 2021-06-14 18:14

1 | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | starsze >>