Aktualności

WYCIECZKA PSZCZÓŁEK I WIEWIÓREK DO LABORATORIUM EDUKACYJNEGO ZIELONY WULKAN
Już w najbliższy piątek (11.06) dzieci z grupy Pszczółki i Wiewiórki odwiedzą profesjonalne laboratorium edukacyjne Zielony Wulkan, w sercu Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów (Rzeszówek w okolicach Świerzawy). Podczas warsztatów dzieci nauczą się, jak wykonać preparaty mające właściwości lecznicze, kosmetyczne lub czyszczące na bazie składników pochodzących ze świata roślin, zwierząt, skał i minerałów. Program obejmował będzie: 1. Zajęcia przyrodnicze: CO ROŚNIE NA ŁĄCE I W OGRODZIE (spacer edukacyjny z wykorzystaniem interaktywnych metod nauczania, rozpoznawanie ziół i roślin, opowieści o ziołach). 2. Zajęcia laboratoryjne: ZIOŁOWE MYDEŁKA (własnoręczne wykonanie mydła, pokaz wytwarzania olejków eterycznych, opowieści o ziołach, historii i anegdot o mydle i higienie). 3. Ognisko (pieczenie kiełbasek).
data publikacji: 2021-06-08 08:03
 
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Informujemy, że dyżur wakacyjny Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie przypada w roku 2021 – na sierpień. Zapisy na sierpniowy „dyżur” przyjmowane są do dnia 14.06.2021. Wnioski można pobierać ze strony internetowej, z zakładki: Dla Rodziców/WAKACJE 2021. Druki w wersji papierowej udostępnione będą również w wiatrołapie przedszkola. Prosimy o wrzucanie wypełnionych kart do skrzynek pocztowych zawieszonych: na płocie lub wewnątrz budynku.
data publikacji: 2021-06-07 16:37
 
DZIEŃ DZIECKA
Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim Przedszkolakom świata pełnego kolorów, serdeczności, szczęścia, przyjaznych ludzi i wspaniałych przygód! Niech szeroki uśmiech zawsze gości na Waszych buziach i niech nigdy nie opuszcza Was dziecięca ciekawość świata. I niech się spełnią Wasze wszystkie marzenia – nawet te najbardziej skryte!
data publikacji: 2021-06-01 11:18
 
Informacja dotycząca obchodów Dnia Dziecka
Ze względu na dużą zachorowalność wśród Dzieci i możliwe opady deszczu atrakcje związane z obchodami Dnia Dziecka, które zostały zaplanowane w ogrodzie przedszkolnym (dmuchańce, malowanie farbami i kredą, skaczące piłki itp.) przenosimy na przyszły tydzień – 9. 06. 2021 r. (środa).
data publikacji: 2021-05-31 09:30
 
WAŻNE/REKRUTACJA
Informujemy, że 29 kwietnia 2021 r. Komisja Rekrutacyjna po zebraniu oświadczeń woli zapisu dziecka poda do publicznej wiadomości listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie na rok szkolny 2021/2022. Listy zostaną wywieszone na szklanych drzwiach przedszkola, ok. godz. 9:00. W ciągu 7 dni od opublikowania wyników rekrutacji, Rodzice dzieci nieprzyjętych mają prawo wystąpić do Komisji Rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia dziecka do placówki. Po otrzymaniu uzasadnienia rodzice mają 7 dni na wniesienie do Dyrektora przedszkola odwołania od decyzji komisji. Wnioski odwoławcze do Komisji Rekrutacyjnej, a następnie (po otrzymaniu odpowiedzi od komisji) do dyrektora przedszkola prosimy dostarczać do przedszkola osobiście (prosząc pracownika przedszkola o potwierdzenie odebrania odwołania) lub pocztą tradycyjną - listem poleconym.
data publikacji: 2021-04-28 16:42
 
<< nowsze | 1  | 2 | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie