Aktualności

Konkurs Plastyczny „Dobre nawyki mamy – o swoje i innych zdrowie dbamy!”
Grupa Nieformalna „Razem dla dzieciaków” oraz Rada Rodziców Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Chojnowie mają zaszczyt zaprosić do udziału w Konkursie Plastycznym „Dobre nawyki mamy – o swoje i innych zdrowie dbamy!” Regulamin, cele, terminarz i warunki uczestnictwa w Konkursie znajdują się z zakładce Dla Rodziców/Rok Szkolny 2020/2021. Nagrodą główną jest aparat fotograficzny natychmiastowy FUJIFILM, przewidziane są także wyróżnienia – zachęcamy do uczestnictwa!
data publikacji: 2020-11-10 17:39
 
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek
W piątek obchodziliśmy w naszym przedszkolu jedno z najsympatyczniejszych świąt – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek! Bajki i baśnie pełne są niesamowitych przygód, ich bohaterowie walczą ze złem i pokonują wszelkie trudności. Postacie z bajek stają się bliskimi przyjaciółmi dzieci, towarzyszą im przez wiele lat, uczą i pomagają w przezwyciężaniu barier. Przedszkolaki wysłuchały fragmentów bajek, rozpoznawały bajkowe postacie i tytuły bajek, rysowały swoją ulubioną bajkową postać i wesoło się bawiły. Ten dzień sprawił wszystkim wiele radości!
data publikacji: 2020-11-07 08:54
 
Informacja od Rady Rodziców dotycząca zakupu oczyszczaczy
Szanowni Rodzice! Pragniemy poinformować, że Rada Rodziców wraz z nieformalną grupą „Razem dla dzieciaków” dokonała zakupu oczyszczaczy do naszego Przedszkola. Więcej szczegółów znajduje się w zakładce Dla Rodziców/Rok Szkolny 2020/2021.
data publikacji: 2020-11-06 09:42
 
Informacja
Co mogą zrobić Rodzice, gdy nastąpi nieprzewidziane zamknięcie żłobka, przedszkola lub szkoły? Wszelkie informacje na ten temat znajdują się na stronie: https://www.zus.pl/o-zus/aktualnosci/-/publisher/aktualnosc/1/nieprzewidziane-zamkniecie-zlobka-przedszkola-lub-szkoly-mozesz-skorzystac-z-zasilku-opiekunczego/3177362
data publikacji: 2020-10-22 18:32
 
Projekt „Dobre nawyki mamy, o swoje zdrowie dbamy!”
Zdrowe nawyki zmniejszają ryzyko rozwoju wielu chorób, a także sprawiają, że żyjemy lepiej. Nasze Przedszkolaki wiedzą o tym doskonale, dlatego też z wielką ochotą przystąpiły do realizacji projektu: „Dobre nawyki mamy, o swoje zdrowie dbamy!” w ramach programu „Działaj Lokalnie”. Głównym celem projektu jest promowanie zdrowego stylu życia, zwiększenie świadomości i odpowiedzialności społecznej w czasie epidemii, a także utrwalenie dobrych nawyków codziennej higieny. Bo przecież to, jak zachowujemy się my sami, ma wpływ na zdrowie i życie nasze, jak i innych. Pod koniec września odbyły się zajęcia plastyczne pt. „Wesoła maseczka”. Otrzymane z Fundacji Wrzosowa Kraina granty w wysokości 6000 zł. grupa nieformalna „Razem dla dzieciaków” przeznaczy na zakup oczyszczaczy powietrza.
data publikacji: 2020-10-20 19:54
 
<< nowsze | 8  | 9  | 10  | 11  | 12 | 13  | 14  | 15  | 16  | 17  | 18  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie