Aktualności

Spotkanie z leśniczym
10 czerwca nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość - pan leśniczy Roman Książek z Nadleśnictwa Złotoryja. Pan leśniczy opowiedział nam o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. Spotkanie było bardzo ciekawe, a wzbogaciły je różnego rodzaju pomoce dydaktyczne, które przyniósł ze sobą leśniczy. Na koniec przedszkolaki wręczyły panu leśnikowi laurkę. Serdecznie dziękujemy za to owocne spotkanie i z niecierpliwością czekamy na kolejne - tym razem w leśniczówce.
data publikacji: 2014-06-10 16:26
 
Dni Chojnowa 2014
7 czerwca nasze przedszkole kolejny już raz wzięło udział w korowodzie z okazji obchodów Dni Chojnowa. Dzieci przebrane w barwne stroje dumnie kroczyły ulicami miasta, a „Słoneczka” i „Krasnale” wspaniale wystąpiły w XVIII Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej "Bambiniada". Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za przygotowanie pięknych strojów i udział w obchodach święta naszego miasta!
data publikacji: 2014-06-07 18:17
 
I Olimpiada Lekkoatletyczna w Powiatowym Zespole Szkół
Powiatowy Zespół Szkół - organizator I Olimpiady Lekkoatletycznej - zaprosił dzisiaj nasze przedszkolaki do wzięcia udziału w biegach na dystansie 60 m. „Słoneczka”, „Krasnale”, „Grzybki” i „Biedronki” dzielnie walczyły o złoto, a dzieci z pozostałych grup gorąco im kibicowały. Mali sportowcy dali z siebie wszystko, a najlepszymi z najlepszych byli: „SŁONECZKA” 1. PIOTR KULAWIAK 2. MARCEL GUŚCIORA 3. JAKUB MAĆKÓW „KRASNALE” 1. BARTEK DOMAŃSKI 2. NIKOLA MARCINEK 3. MATEUSZ KASPRZYSZAK „GRZYBKI” 1. BARTEK KRAUZOWICZ 2. ŁUKASZ MAZURKIEWICZ 3. KSAWERY BOBIOWSKI „BIEDRONKI” 1. NATAN CHĘCIŃSKI 2. KALINA SAJEWICZ 3. OLA CICHOŃSKA Wszystkim uczestnikom biegów gratulujemy!
data publikacji: 2014-06-05 17:25
 
Wycieczka „Słoneczek” i „Krasnali” do „Leśnego Raju”
Dzisiaj nasze „starszaki” wybrały się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Leśny Raj” w Michałowie. A tam czekało na nich mnóstwo atrakcji – wspaniale wyposażony plac zabaw, przejażdżka wozem i w siodle, strusie, lamy, kucyki. Pobyt w tym niesamowitym miejscu zakończył się grillowaniem i wspólnym biesiadowaniem. Zabawa była wyśmienita! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
data publikacji: 2014-06-04 20:56
 
Dzień Dziecka
Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla przedszkolaków wiele atrakcji - były zabawy, konkursy, tańce, smakowite lody, pieczona kiełbaska. A w ogrodzie przedszkolnym czekała na dzieci nie lada niespodzianka - nowe urządzenie - wielofunkcyjny plac zabaw „Kacper”. Radości nie było końca!
data publikacji: 2014-06-02 19:15
 
<< nowsze | 107  | 108  | 109  | 110  | 111 | 112  | 113  | 114  | 115  | 116  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie