Występy uczniów SP3 dla naszych przedszkolaków

14 marca nasze najstarsze dzieci, czyli „Wiewiórki”, „Pszczółki” i „Krasnale” udały się do chojnowskiego Domu Kultury, gdzie obejrzały przepiękne występy w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Nr3 w Chojnowie. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy proporczyk. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronie: sp3.chojnow.eu/wystepy_naszych_dzieci_dla_chojnowskich_przedszkolakow.,a1549,p1.html

2017-03-22 15:02

Przedstawienie teatralne pt.: „Czarodziejski ksylofon”

Kolejny raz gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru Humoru „Igraszka” z Wałbrzycha – tym razem obejrzeliśmy przedstawienie teatralne pt.: „Czarodziejski ksylofon”. Aktorzy jak zwykle pokazali się z jak najlepszej strony, a dzieci bawiły się znakomicie!

2017-03-13 07:56

Rekrutacja 2017/2018

Szanowni Państwo, wszelkie informacje dotyczące zasad i kryteriów rekrutacji na rok szkolny 2017/2018, wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola oraz druki niezbędnych oświadczeń znajdują się w zakładce „Dla Rodziców” („Rekrutacja”)

2017-02-28 13:53

I po balu!

Bal karnawałowy 2017 już za nami! W piątek od samego rana zamiast przedszkolaków do przedszkola przychodziły księżniczki, wróżki, piraci, kowboje oraz wiele innych postaci ze znanych bajek. Mieliśmy nie lada kłopot z rozpoznaniem dzieci! Tego dnia sala „Wiewiórek” została zamieniona w salę balową – pełną kolorowych balonów. To w niej zaraz po śniadaniu rozpoczęła się szalona zabawa, którą prowadzili jedni z najsłynniejszych klaunów w Europie – Ruphert i Rico. Tańce, kolorowe konfetti, czapeczki, trąbki, farbowanie włosów – to jedne z wielu atrakcji, które czekały na dzieci. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów dla dzieci, a prowadzącym za wspaniałą zabawę!

2017-02-10 16:30

Kontynuacja wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2017/2018

Rodziców dzieci uczęszczających obecnie do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie i planujących kontynuację wychowania przedszkolnego w naszej placówce w roku szkolnym 2017/2018, prosimy o wypełnienie deklaracji i złożenie u nauczyciela grupy do dnia 24 lutego 2017 r. Deklaracje do pobrania u nauczycieli poszczególnych grup.

2017-02-07 13:18