Spotkanie wigilijne w przedszkolu

21 grudnia (środa) odbędzie się spotkanie wigilijne dla wszystkich dzieci i pracowników naszego przedszkola. Prosimy o odświętne ubranie dzieci w tym szczególnym dniu. Serdecznie dziękujemy!

2016-12-15 13:51

Mikołajki 2016

„6 grudnia - jak dobrze wiecie, święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie, każde dziecko prezent dostanie.” Dzisiaj do naszego przedszkola przybyli niezwykli goście – Mikołaj i Elf. Na tę wizytę dzieci czekały już od samego rana – z niecierpliwością nasłuchiwały, czy nie widać reniferów ciągnących czarodziejskie sanie i czy nie słychać dźwięku srebrnego dzwonka. A kiedy pojawili się w przedszkolu – radości nie było końca! Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze – przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wiersze przygotowane specjalnie dla miłych gości. Najważniejszym punktem spotkania było odebranie paczki z rąk Mikołaja. Wszystkie dzieci grzeczne były, więc na paczkę zasłużyły!

2016-12-06 19:55

„Warsztaty bożonarodzeniowe” w Muzeum Regionalnym w Chojnowie

2 grudnia „Krasnale” i „Słoneczka” uczestniczyły w świątecznych warsztatach zorganizowanych przez Muzeum Regionalne w Chojnowie. Dzieci mogły podziwiać technikę kształtowania szkła na gorąco i poznać metody zdobienia bombek choinkowych. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i niezwykle miłe przyjęcie!

2016-12-03 18:19

Andrzejkowe wróżby

„W przedszkolu zabawa - andrzejek to czas - niech magia i wróżba królują wśród nas. Już zaczynamy, już nie czekamy, zabawa dalej, start!” „Andrzejki” są okazją do wspólnych wróżb i wesołej zabawy. Tego dnia również i w naszym przedszkolu nie zabrakło radosnych zabaw, konkursów i czarów. We wszystkich grupach dzieci tradycyjnie lały wosk przez dziurkę od klucza, były wróżby z butami, wróżba „Kim będę w przyszłości?”, „Jakie czeka mnie życie?” Przedszkolaki z uśmiechem reagowały na wszystkie przepowiednie. Nie zabrakło też pląsów i tańców przy muzyce, które sprawiły dzieciom wiele radości.

2016-12-03 18:19

Góra Grosza 2016

Szanowni Rodzice! 28 listopada ruszyła XVII edycja „Góry Grosza”. Cel akcji pozostaje od lat niezmienny – pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. Każdy może przynieść tyle, ile może. Te dziecięce decyzje o wrzuceniu drobnej monety są ważną lekcją empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie. Akcja zakończy się 9 grudnia.

2016-11-30 14:40