Przedszkolaki z wizytą w Komisariacie Policji w Chojnowie

18 maja dzieci z najstarszych grup wiekowych odwiedziły Komisariat Policji w Chojnowie. A tam czekały na nie liczne atrakcje: krótki kurs pierwszej pomocy, profesjonalni ratownicy, możliwość zwiedzenia radiowozu policyjnego, ambulansu oraz wozu strażackiego. Serdecznie dziękujemy – ta wizyta na długo pozostanie w pamięci dzieci!

2017-05-19 15:57

Olimpiada Lekkoatletyczna w Powiatowym Zespole Szkół

Już po raz czwarty Powiatowy Zespół Szkół – organizator Olimpiady Lekkoatletycznej – zaprosił nasze przedszkolaki do wzięcia udziału w Biegu Malucha. Dzieci ze wszystkich grup dzielnie walczyły o zwycięstwo, a najlepszymi z najlepszych byli: „MOTYLKI” 1. Szymon Kaszowski 2. Kuba Nawrocki 3. Michał Motyka „GRZYBKI” 1. Michael Krakowski 2. Igor Obal 3. Kasia Wróbel „KRASNALE” 1. Sebastian Szklarz 2. Nina Trębacz 3. Kuba Kucia „WIEWIÓRKI” 1. Szymon Dudek 2. Magda Chłodnicka 3. Miłosz Bobiowski „PSZCZÓŁKI” 1. Piotruś Olbrych 2. Amelia Graban 3. Kacper Schmidt „BIEDRONKI” 1. Ala Szlęzak 2. Amelia Ziembowska 3. Klaudia Kowalczyk „SŁONECZKA” 1. Julia Skiba 2. Szymon Ziembowicz 3. Ania Kiwacz Wszystkim uczestnikom biegów gratulujemy! Więcej zdjęć na stronie: http://chojnow.pl/news/news/view/id/8155

2017-05-18 17:59

„Dzień Rodziny”

Dyrektor, Rada Rodziców i pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie zapraszają wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola wraz z rodzinami na festyn z okazji zbliżających się świąt: „Dnia Mamy i Taty” oraz „Dnia Dziecka”. Impreza odbędzie się 26 maja 2017 r. (piątek) o godz. 15.30 w ogrodzie przedszkolnym. W programie: występy dzieci, gril i słodki poczęstunek, wóz strażacki, zumba i zabawy dla dzieci. Serdecznie zapraszamy!

2017-05-13 18:08

Wizyta „Pszczółek” w bibliotece

12 maja „Pszczółki” odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie. Tym razem dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na temat ilustracji w książkach dla dzieci. Było to ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie, przed nami pasowanie na czytelnika – nie możemy się już doczekać!

2017-05-13 17:48

Wizyta naszych absolwentów

W piątek 5 maja dzieci z naszego przedszkola spotkała bardzo miła niespodzianka. Niespodziankę tę „zgotowali” absolwenci ze „Słoneczek” i „Krasnali”. Uczniowie klasy III ze Szkoły Podstawowej Nr 4 wraz z wychowawczynią Panią Dorotą Chopkowicz odwiedzili po trzech latach mury swojego przedszkola. Starsi koledzy przygotowali występ dla swoich młodszych kolegów i koleżanek. Uczniowie pięknie recytowali i czytali utwory humorystyczne, były opowiadania, wiersze i ciekawostki ze świata zwierząt. Spotkaniu towarzyszyło wiele radości i wzruszeń.

2017-05-07 12:59