Rekrutacja 2017/2018

Informujemy, że pierwszy etap rekrutacji do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie został zakończony. Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych została umieszczona na tablicy ogłoszeń w naszym przedszkolu. Rodzice/prawni opiekunowie kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia składają pisemne potwierdzenie woli zapisu w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane (druk do pobrania na stronie internetowej przedszkola - zakładka „Dla rodziców" - „Rekrutacja" lub w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie). Brak potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola w formie pisemnej w terminie do dnia 4 maja 2017r. jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

2017-04-24 17:34

Międzynarodowy Dzień Ziemi

21 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Ziemi. Jest to prowadzona corocznie wiosną akcja, która ma na celu promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie – a przedszkole to odpowiednie miejsce na początek edukacji ekologicznej. Tego dnia zastanawialiśmy się wspólnie z dziećmi, co możemy zrobić, aby nasza Planeta była piękna i czysta. Zorganizowaliśmy również ekologiczny korowód, który był apelem najmłodszych o ochronę przyrody i ulepszanie środowiska, bo czyste środowisko to najlepsze uzdrowisko!

2017-04-24 17:33

Koncert muzyczny pt.: „Krakowiaczek jeden i inne tańce ludowe"

31 marca zagościło w naszym przedszkolu Lubuskie Biuro Muzyczne ze wspaniałym koncertem pt.: „Krakowiaczek jeden i inne tańce ludowe". Dzieci miały okazję poznać tańce ludowe (polonez, kujawiak, oberek, mazurek, krakowiak), a także zobaczyć przepiękne stroje ludowe. To był niezwykły koncert – dziękujemy!

2017-04-03 16:06

Witamy wiosnę!

21 marca pożegnaliśmy Panią Zimę i uroczyście powitaliśmy Panią Wiosnę. Wszystkie grupy przedszkolaków wzięły udział w paleniu ,,Marzanny” i wspólnym śpiewie przy ognisku. Mamy nadzieję, że szybko zrzucimy zimowe ubrania i wyruszymy na dłuższe spacery i zabawy w ogrodzie!

2017-03-22 16:08

Wizyta przedszkolaków w SP4

15 marca nasze „starszaki” zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej Nr4 w Chojnowie. Coroczne spotkania przedszkolaków ze społecznością uczniowską mają na celu przybliżenie przyszłym pierwszoklasistom warunków, w jakich od września będą zdobywać wiedzę. Przedszkolaki obejrzały występy uczniów, a także miały okazję zwiedzić szkołę – zobaczyły salę komputerową, teatralną, pracownię przyrodniczą z tablicą interaktywną, salę audio, świetlicę. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii oraz na stronie: www.sp4.chojnow.eu/przedszkolaki_w_naszej_szkole,a840.html

2017-03-22 15:04