Mikołajki 2012
6 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu Mikołaja – na dodatek nie jednego, a kilku! Pierwszy zawitał do nas zaraz po śniadanku – na jego wizytę dzieci czekały z niecierpliwością już od dawna. Spotkanie z Mikołajem upłynęło w bardzo miłej atmosferze – przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wiersze przygotowane specjalnie dla miłego gościa. Najważniejszym punktem spotkania było odebranie paczki z rąk Mikołaja. Wszystkie dzieci grzeczne były, więc na paczkę zasłużyły! A po obiedzie przybyli do nas w mikołajkowych strojach, z workami pełnymi prezentów członkowie ekipy Quad-Cross Chojnów. Radości było co niemiara – zobaczyć na raz tylu Mikołajów nie zdarza się często! Dziękujemy Wam bardzo i zapraszamy za rok!
data publikacji: 2012-12-07 13:35

Konkurs „Bezpieczna droga do przedszkola” rozstrzygnięty!
Znamy już zwycięzców konkursu „Bezpieczna droga do przedszkola”! Największą ilość głosów – a tym samym 1 miejsce – zdobyła Maja Lubiniecka (455 głosów), 2 miejsce zajęła Amelia Ratman (230 głosów), 3 miejsce – Przemek Rudziak (188 głosów). Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie otrzymały mikołajkowe czapki, słodycze i drobne gadżety, natomiast pierwsza trójka otrzymała nagrody specjalne. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
data publikacji: 2012-12-06 19:57

Andrzejkowe wróżby
„Andrzejki” są wspaniałą okazją do wspólnych wróżb i wesołej zabawy. Tego dnia również i w naszym przedszkolu nie zabrakło radosnych zabaw, konkursów i czarów. Przedszkolaki z uśmiechem reagowały na wszystkie przepowiednie. Były też pląsy i tańce przy muzyce, które sprawiły dzieciom wiele radości.
data publikacji: 2012-12-01 17:58

Dzień Pluszowego Misia
26 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji zaroiło się od pluszowych misiaczków – były te zupełnie malutkie, były i te wielkie, czy wreszcie te sławne, które zna niemalże cały świat: Kubuś Puchatek i Miś Uszatek. Dzieci bawiły się ze swoimi misiami przy muzyce, śpiewały piosenki, rozwiązywały zagadki, mogły też posłuchać bajek i wierszy, których bohaterem był właśnie miś. Ten dzień był dla wszystkich przedszkolaków naprawdę wyjątkowy i „misiowo” udany.
data publikacji: 2012-11-26 17:16

„Bezpieczna droga do przedszkola” – prace uczestników konkursu
Informujemy, że prace plastyczne przedszkolaków biorących udział w konkursie „Bezpieczna droga do przedszkola” (starsze grupy wiekowe) znajdują się na stronie http://www.chojnow.pl/pages/page/view/id/53 Głosowanie trwać będzie do końca listopada, a dzieci, których prace zdobędą największą ilość głosów odbiorą nagrody 6 grudnia wraz z prezentami od Świętego Mikołaja. Zapraszamy wszystkich do zabawy!
data publikacji: 2012-11-14 10:11

<< nowsze | 128  | 129  | 130  | 131  | 132 | 133  | 134  | 135  | 136  | 137  | starsze >>