Dzień Dziecka

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. 1 czerwca to dzień szczególny - to święto wszystkich dzieci. Od samego rana robiłyśmy wszystko, aby nasze dzieci były radosne, szczęśliwe i uśmiechnięte. Specjalnie dla naszych przedszkolaków przygotowałyśmy wiele atrakcji: był wspólny śpiew, tańce, zabawy przy muzyce, konkursy. Radości było co niemiara! Mamy nadzieję, że każde dziecko wesoło i beztrosko spędziło ten wyjątkowy dzień!

2017-06-03 16:48

Podpisywanie umów na rok szkolny 2017/2018

Wszyscy rodzice dzieci uczęszczających i nowoprzyjętych do przedszkola zobowiązani są do podpisania umowy z przedszkolem na nowy rok szkolny 2017/2018. Umowę będzie można podpisać w dniach 12.06.2017r. – 14.06.2018r. w godzinach 9:00 – 16:00 (gabinet dyrektora). Niepodpisanie umowy jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

2017-05-31 15:00

Ogłoszenie - wakacje 2017

Szanowni Rodzice! Informujemy, że nasze przedszkole w lipcu będzie nieczynne. W okresie wakacyjnym dyżury pełnią: lipiec – Przedszkole Miejskie nr 3, sierpień – Przedszkole Miejskie nr 1. Na dyżur wakacyjny zapisywane będą dzieci rodziców pracujących w tym terminie (niekorzystających z urlopu: wypoczynkowego, macierzyńskiego, wychowawczego, zdrowotnego). Druki zgłoszeń do pobrania na stronie internetowej (w zakładce „Dla rodziców" - Wakacje 2017), u nauczycieli poszczególnych grup lub u dyrektora przedszkola. Termin zgłaszania dzieci na wakacje – do 6 czerwca 2017r. Podpisywanie aneksów i umów wakacyjnych od 07.06.2017r. do 09.06.2017r.

2017-05-31 14:52

Koncert muzyczny pt.: „W smyczkowej rodzinie – mały, większy, największy”

29 maja odbył się w naszym przedszkolu ostatni już w tym roku koncert Lubuskiego Biura Koncertowego „Orfeusz”. Tym razem artyści zaprezentowali nam instrumenty smyczkowe: skrzypce, wiolonczelę i kontrabas. Koncert, jak zwykle, był interesujący. Czekamy na kolejne spotkanie z Panią Muzyką.

2017-05-29 19:40

„Dzień Rodziny” za nami!

Impreza rodzinna z okazji „Dnia Mamy i Taty” oraz zbliżającego się „Dnia Dziecka” za nami! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców, rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, wszystkich pracowników udało nam się zorganizować miłe spotkanie wielu rodzin. Wspólną zabawę rozpoczęła część artystyczna, podczas której dzieci z dumą zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Po występach każdy mógł posilić się kiełbaską z grilla, pysznym ciastem, kawą i herbatką. Była też możliwość obejrzenia z bliska wozu straży pożarnej – chętnych, aby wysięgnikiem wznieść się wysoko nie brakowało. Uczestnicy imprezy dowiedli także, że taniec jest dla nich wielką przyjemnością i nawet tak energiczny taniec jak zumba nie jest w stanie obniżyć ich poziomu energii – zabawa była przednia! Ogromną frajdą dla dzieci było malowanie twarzy, przepyszne lody i smaczne galaretki. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli, aby bawić się razem z nami. Oby więcej takich wspólnych imprez – bo rodzina jest najważniejsza!

2017-05-27 10:57