Przedstawienie pt.: „Twoje abecadło”
13 listopada nasze przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt.: „Twoje abecadło” w wykonaniu „Teatru z Humoru” z Wałbrzycha. Aktorzy w niezwykle zabawny i ciekawy sposób przekazali nam szereg wzorców i wartości, o których powinniśmy pamiętać przez całe nasze życie.
data publikacji: 2012-11-13 19:37

Gimnazjaliści przedszkolakom
Uczniowie z Gimnazjum Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie wraz z nauczycielką p.Małgorzatą Potaczałą sprawili naszym dzieciom wielką niespodziankę – zaprezentowali przedstawienie pt.:”Recykling odpadów”. Starsi koledzy zorganizowali także wspólną zabawę, w trakcie której dzieci – podzielone na grupy – segregowały śmieci. Dzięki temu miłemu spotkaniu przedszkolaki mogły poznać oraz utrwalić już znane zasady zachowań ekologicznych.
data publikacji: 2012-11-10 14:36

Z wizytą w „DANY”
7 listopada dzieci z grupy „Wiewiórki” odwiedziły zakład krawiecki „DANY”. Celem wycieczki było zapoznanie z zawodem krawcowej oraz wyrabianie szacunku do pracy ludzi różnych zawodów. Nasze przedszkolaki miały okazję z bliska zobaczyć maszyny krawieckie, a także dowiedzieć się, jak przebiegają kolejne etapy szycia ubranek dla dzieci. W prezencie dzieci otrzymały ścinki materiałów, które z pewnością urozmaicą zajęcia w przedszkolu.
data publikacji: 2012-11-09 15:18

Pasowanie na Przedszkolaka 2012
7 listopada odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci z najmłodszej grupy wiekowej przygotowały z tej okazji krótki program artystyczny – były tańce, wiersze i piosenki. Po występach Pani Dyrektor pasowała nasze Maluchy na prawdziwych przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak złożył swój „podpis” - odcisk palca w przedszkolnej kronice i otrzymał dyplom oraz słodką niespodziankę. Życzymy naszym kochanym „Motylkom”, aby pobyt w przedszkolu sprawiał im wiele radości i zadowolenia!
data publikacji: 2012-11-07 20:47

Konkurs „Bezpieczna droga do przedszkola”
Informujemy, że nasze przedszkole wraz z KP Chojnów i Portalem Chojnow.pl organizuje konkurs plastyczny „Bezpieczna droga do przedszkola”. W związku z tym 25 października „Słoneczka” i „Pszczółki” udały się na Komisariat Policji w Chojnowie, gdzie poznały sposoby bezpiecznego poruszania się po drodze – nie tylko tej do przedszkola. Na zakończenie spotkania wszystkie przedszkolaki otrzymały z rąk policjantów upominki – legitymacje, gry planszowe, maskotki z Klubu Pancernika oraz słodycze – fundatorem upominków była Inspekcja Transportu Samochodowego, Europejskie Centrum Odszkodowań oraz Portal Chojnow.pl. Dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie!
data publikacji: 2012-11-01 22:04

<< nowsze | 129  | 130  | 131  | 132  | 133 | 134  | 135  | 136  | 137  | 138  | starsze >>