Jestem dzielnym przedszkolaczkiem!

Minęło zaledwie kilka dni, a „Motylki” są już dzielnymi przedszkolakami! Choć rozstania z rodzicami są jeszcze trudne i bolesne, to w ciągu dnia na twarzach dzieci pojawia się promienny uśmiech! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych dzielnych przedszkolaków!

2016-09-09 17:47

Spotkanie z rodzicami dzieci z grupy „Motylki”

Zapraszamy Rodziców dzieci z grupy „Motylki” na zebranie, które odbędzie się dnia 8 września 2016r. (czwartek) o godzinie 16:00. W spotkaniu będą brały udział: Pani psycholog, dyrektor przedszkola i nauczycielki grupy. Serdecznie zapraszamy!

2016-09-03 07:56

Nowy rok szkolny 2016/2017 rozpoczęty!

Witamy w przedszkolu wszystkie dzieci oraz ich rodziców i opiekunów. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie nam wiele wspaniałych przygód, zaowocuje pomyślną współpracą i pozytywnymi relacjami. A naszym przedszkolakom życzymy samych radosnych dni, przepełnionych zabawą i zdobywaniem nowych umiejętności. Powodzenia!

2016-09-03 07:52

Wakacje!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016 składamy wszystkim Rodzicom najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i jednocześnie życzymy, aby nadchodzący okres wakacji był czasem radości i odpoczynku. Wszystkim Przedszkolakom i Ich Rodzinom życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

2016-06-30 20:08

Wycieczka „Motylków” i „Pszczółek” do Rancza Grapa

I udało się! Tym razem pogoda dopisała i 23 czerwca „Motylki” i „Pszczółki”wyruszyły na długo oczekiwaną wycieczkę do Rancza Grapa w Nowych Łąkach k. Pielgrzymki. Okazało się, że jest to miejsce niezwykłe – z małpim gajem dla najmłodszych, parkiem linowym dla nieco starszych i mnóstwem zwierzaków. A mieszkają tam daniele, osły, barany kameruńskie, kozy, kuce, pawie i niezliczona ilość królików. Przedszkolaki z wielką radością karmiły przyjazne zwierzątka. Zabawa była wyśmienita!

2016-06-23 21:00