Wycieczka „Motylków" i „Pszczółek" – zmiana terminu

Ze względu na padający deszcz nastąpiła zmiana terminu wycieczki „Motylków" i „Pszczółek" do Rancza Grapa. Mamy nadzieję, że 23 czerwca (czwartek) pogoda nam dopisze i z uśmiechami na twarzach wyruszymy na długo oczekiwaną wycieczkę!

2016-06-18 07:21

Zakończenie roku u „Motylków"

„Już koniec lat beztroskich - nauki nadszedł czas, lecz pamięć o przedszkolu niech żyje zawsze w Was!” I znów, jak co roku, nadszedł czerwiec, a wraz z nim czas rozstań i pożegnań z kolejnym pokoleniem naszych wychowanków. Dzieci stanęły na wysokości zadania i przepięknie kroczyły w rytmie poloneza, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po występach przyszedł czas na podsumowania, podziękowania i życzenia. Pani dyrektor wręczyła pamiątkowe dyplomy i książeczki, życząc dzieciom i rodzicom wielu sukcesów w szkolnych murach. Do życzeń dołączamy się także my – pracownicy przedszkola – samych sukcesów w szkole, słońca, radosnych wakacji, uśmiechu na co dzień i nowych przyjaźni. Nie zapominajcie nas!

2016-06-17 17:44

Podziękowania dla Rady Rodziców

Dzieci i pracownicy przedszkola składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za zakup 3 telewizorów LED i tablicy interaktywnej, która z pewnością uatrakcyjni naszym milusińskim pobyt w przedszkolu i ułatwi adaptację do warunków szkolnych. Dziękujemy!

2016-06-09 19:07

Pasowanie na Czytelnika 2016

Jak co roku dzieci z najstarszych grup wiekowych – czyli „Motylki”, „Pszczółki” i „Wiewiórki” zostały zaproszone do Miejskiego Domu Kultury na uroczyste Pasowanie na Czytelnika zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie. Pasowanie poprzedzone zostało inscenizacją w wykonaniu dzieci uczęszczających do świetlicy przy SP4. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom i książeczkę. Zdjęcia w naszej galerii i na http://www.chojnow.pl/news/news/view/id/6787

2016-06-08 17:33

Zaproszenie na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy „Motylki” na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego, które odbędzie się 10 czerwca 2016r. (piątek) o godzinie 14.00.

2016-06-06 17:42