„Pszczółki” i „Wiewiórki” z wizytą w Komisariacie Policji w Chojnowie

2 grudnia nasze przedszkolaki kolejny raz odwiedziły Komisariat Policji w Chojnowie. Tym razem „Pszczółki” i „Wiewiórki” miały okazję poznać zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz policyjnego sprzętu. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały drobne upominki. Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom za miłe i serdeczne przyjęcie!

2015-12-03 20:23

Mikołaj w naszym przedszkolu

Każde dziecko odlicza już dni do wizyty Mikołaja. W tym roku ten miły gość zawita do naszego przedszkola już w piątek – 4 grudnia. Czekamy z niecierpliwością!

2015-12-01 18:22

Warsztaty plastyczne w Muzeum Regionalnym w Chojnowie

1 grudnia „Motylki” uczestniczyły w świątecznych warsztatach plastycznych zorganizowanych przez Muzeum Regionalne w Chojnowie. Dzieci zapoznały się ze sposobem wykonania bombki z wełny i krochmalu, a także miały okazję wykazać się inwencją twórczą podczas ozdabiania własnej bombki, która już niedługo zawiśnie na gałązce choinkowej u każdego przedszkolaka. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i niezwykle miłe przyjęcie!

2015-12-01 17:57

Podziękowanie

Dyrektor, dzieci i personel Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Chojnowie składają serdeczne podziękowania panu Edwardowi Piaseckiemu oraz pracownikom firmy ‘’DANY’’ za umożliwienie naszym dzieciom zwiedzenia zakładu – dzięki Wam przedszkolaki wzbogaciły swoją wiedzę na temat umiejętności, jakie są potrzebne do wykonywania zawodu krawca, zobaczyły podstawowe wyposażenie zakładu krawieckiego, a także przekonały się, jak bardzo przydatny jest ten zawód. Dziękujemy wszystkim pracownikom za miłe i ciepłe przyjęcie i ciekawe opowieści na temat wykonywanej przez Was pracy!

2015-11-28 18:40

Andrzejkowe wróżby

„Andrzejki” są okazją do wspólnych wróżb i wesołej zabawy. Tego dnia również i w naszym przedszkolu nie zabrakło radosnych zabaw, konkursów i czarów. Przedszkolaki z uśmiechem reagowały na wszystkie przepowiednie. Nie zabrakło też pląsów i tańców przy muzyce, które sprawiły dzieciom wiele radości.

2015-11-28 18:05