Wizyta przedszkolaków w SP3

6 marca nasze „starszaki”, czyli dzieci z „Biedronek”, „Grzybków” i „Motylków” udały się z wizytą do Szkoły Podstawowej Nr3 w Chojnowie. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały przygotowany specjalnie na tę okazję program, w którym zaprezentowali się członkowie szkolnych grup: Trójeczka, Aja, Synkopa i Piramida. Po przedstawieniu dzieci miały możliwość zapoznania się z salami lekcyjnymi i pracownią komputerową. W "Trójce" zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło zarówno przez grono pedagogiczne, jak i dzieci, a spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Na pamiątkę pobytu dzieci otrzymały „zaczarowane” kredki wykonane przez uczniów. Mamy nadzieję, że ta wizyta pomoże i ułatwi naszym dzieciom bezstresowo przekroczyć próg szkoły we wrześniu.

2015-03-06 15:19

Rekrutacja 2015/2016

Szanowni Państwo, wszelkie informacje dotyczące zasad i kryteriów rekrutacji, wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola oraz druki niezbędnych oświadczeń znajdują się w zakładce „Dla Rodziców” („Rekrutacja”)

2015-02-27 18:07

Koncert muzyczny pt.: „O Księżniczce Wiolince i Czarodzieju Sol-fa-mi-lu“

W poniedziałek nasze przedszkole odwiedzili muzycy z Lubuskiego Biura Koncertowego „Orfeusz” - przedstawili nam niezwykle piękną bajkę pt.: „O Księżniczce Wiolince i Czarodzieju Sol-fa-mi-lu“. Dzieci miały okazję poznać rodzinę instrumentów strunowych - gitarę, skrzypce i kontrabas, a także historię Księżniczki Wiolinki - ilustrowaną różnorodnymi utworami muzycznymi. Przedszkolaki, jak zwykle na tego typu koncertach, bawiły się doskonale!

2015-02-18 13:15

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci z roczników 2008 i 2009 na spotkanie z dyrektorami chojnowskich szkół podstawowych, które odbędzie się dnia 19.02.2015r. (czwartek) o godz.16:00 w sali grupy „Motylki“ (na I piętrze).

2015-02-16 15:55

EkoWalentynki 2015 - finał

Finał ogólnopolskiej akcji „Kocham recykling" już za nami! 13 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu panią Małgorzatę Potaczałę oraz uczniów z Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie - koordynatora chojnowskiej edycji EkoWalentynek. Wszystkie dzieci dostały lizaki, a przedszkole otrzymało podziękowanie i pamiątkowy dyplom za przyłączenie się do akcji.

2015-02-14 15:26