Wesołych Świąt!

Wszystkim przedszkolakom i ich rodzinom życzymy radosnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia, aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok 2015 niósł ze sobą szczęście i radość – dyrektor i pracownicy przedszkola.

2014-12-23 22:38

Konkurs plastyczny „Mój wymarzony prezent pod choinką"

Serdecznie zachęcamy dzieci i ich rodziców do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez portal internetowy miasta i gminy Chojnów „chojnow.pl” nt.: „Mój wymarzony prezent pod choinką”. Prace można wykonać dowolnie wybraną techniką – najważniejsze, by nie były większe niż format A3 (duży blok). Termin składania prac – 9 stycznia (piątek) u wychowawców grup. Redakcja portalu chojnow.pl wybierze i nagrodzi najlepsze prace. Regulamin konkursu na stronie http://www.chojnow.pl/news/news/view/id/4367. Serdecznie zapraszamy!

2014-12-20 07:44

Spotkanie wigilijne w przedszkolu

Mamy w roku jeden dzień, w którym cuda, cuda, cuda... 19 grudnia w naszym przedszkolu było szczególnie ciepło, radośnie i przytulnie - oto nadszedł długo oczekiwany dzień Wigilii. Atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim. Były wzajemne życzenia, łamanie się opłatkiem, dzieci przedstawiły jasełka, recytowały wiersze o tematyce świątecznej, śpiewały kolędy i pastorałki. Na zakończenie wszyscy zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Wierzymy, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania typowo polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są na naszej stronie internetowej oraz na stronie portalu internetowego miasta i gminy Chojnów „chojnow.pl” (http://www.chojnow.pl/news/news/view/id/4412). Zapraszamy do ich obejrzenia!

2014-12-19 20:31

Spotkanie wigilijne w przedszkolu

19 grudnia (piątek) odbędzie się spotkanie wigilijne dla wszystkich dzieci i pracowników naszego przedszkola. Prosimy o odświętne ubranie dzieci w tym szczególnym dniu. Serdecznie dziękujemy!

2014-12-17 21:54

Koncert „Z muzyczną wizytą w kubańskiej wiosce”

15 października nasze przedszkolaki wzięły udział w koncercie „Z muzyczną wizytą w kubańskiej wiosce". Dzieci miały okazję przenieść się do kubańskiej wioski, by wraz z małym Pedro poznać ciekawe tradycje i zwyczaje oraz oryginalne instrumenty (konga, bongosy, timbalesy, maracasy, guiro, tres cubanos, gitary).

2014-12-17 21:53