Przedstawienie pt. „Piknik życzliwości”

Dzisiaj do naszego przedszkola przybyły życzliwe myszki Miki i Mini, dzięki którym mogliśmy uczestniczyć w przedstawieniu pt. „Piknik życzliwości”. Zabawa była znakomita, dzieci bawiły się wspaniale. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

2014-12-11 18:07

Warsztaty plastyczne w Muzeum Regionalnym w Chojnowie

9 i 10 grudnia „Motylki”, „Grzybki” i „Biedronki” brały udział w świątecznych warsztatach plastycznych zorganizowanych przez Muzeum Regionalne w Chojnowie. Dzieci mogły podziwiać technikę kształtowania szkła na gorąco i poznać metody zdobienia bombek choinkowych. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał bombkę ze swoim imieniem. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

2014-12-11 18:06

Mikołajki 2014

5 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu Mikołaja – na jego wizytę dzieci czekały z niecierpliwością już od dawna. Spotkanie z Mikołajem upłynęło w bardzo miłej atmosferze – przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wiersze przygotowane specjalnie dla miłego gościa. Najważniejszym punktem spotkania było odebranie paczki z rąk Mikołaja. Wszystkie dzieci grzeczne były, więc na paczkę zasłużyły!

2014-12-06 10:28

Spotkanie przedszkolaków z Mikołajem

4 grudnia nasze przedszkolaki spotkały się z Mikołajem na chojnowskim Rynku. Były wspólne zabawy, piosenki i tańce, a także słodkie upominki. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

2014-12-06 10:20

Dzień Pluszowego Misia

Małe, duże, puchate, mięciutkie i kolorowe – pluszowe misie opanowały dzisiaj nasze przedszkole. Przybyły ze swoimi małymi właścicielami, żeby świętować, bawić się i uczyć. Aby uczynić Dzień Pluszowego Misia wyjątkowym i szczególnym przygotowałyśmy dla naszych przedszkolaków wiele aktywności koncentrujących się wokół ich ukochanych przytulanek – były więc tańce z misiami, piosenki, wiersze i opowiadania o misiach, a także liczne konkursy i zabawy ruchowe. Wszyscy doskonale się bawili w towarzystwie swoich pluszowych przyjaciół!

2014-11-25 19:13