Rodzice czytają dzieciom

Jak już wcześniej pisaliśmy - nasze przedszkole wspiera ogólnopolską kampanię ,,Cała Polska czyta dzieciom", której celem jest propagowanie głośnego czytania dzieciom. Do czytających rodziców dołączyły mamy Amelki i Marysi, a także siostra Nataszy ze „Słoneczek”. Dziękujemy Wam za poświęcony nam czas!

2014-03-14 19:16

Rekrutacja 2014/2015

Regulamin rekrutacji do Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Chojnowie na rok szkolny 2014/2015, wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola oraz druki niezbędnych oświadczeń znajdują się w zakładce „Dla rodziców” (Rekrutacja). Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami rekrutacji.

2014-02-27 20:05

EkoWalentynki - finał

Finał ogólnopolskiej akcji „Kocham recykling" już za nami! 14 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu panią Małgorzatę Potaczałę oraz uczniów z Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie - koordynatora chojnowskiej edycji EkoWalentynek. Wszystkie dzieci dostały lizaki, a przedszkole otrzymało podziękowanie i pamiątkową maskotkę za przyłączenie się do akcji. Finał nie oznacza końca akcji - młodzież zostawiła nam pudełka, do których w dalszym ciągu będziemy zbierać stare, zużyte baterie. Zobaczymy, która grupa uzbiera ich najwięcej - nagrody czekają! Pamiętajcie - kochajcie środowisko, nie porzucajcie baterii byle gdzie!

2014-02-15 08:05

Walentynki 2014

„Dzień świętego Walentego to dzień dobry dla każdego - w tym dniu wszyscy wyznają, że chcą kochać i kochają!” 14 lutego obchodziliśmy Walentynki. Tego dnia całe przedszkole było pięknie przystrojone w czerwone serduszka i zewsząd słychać było miłe i ciepłe słowa. Okazało się, że przedszkolaki sporo wiedzą o Walentynkach. Serca rosły, kiedy słyszało się niezwykłe wypowiedzi dzieci na temat przyjaźni, miłości, dobroci i szacunku do drugiego człowieka. Nie zabrakło konkursów, zabaw, wspólnych tańców i oczywiście własnoręcznie wykonanych kartek walentynkowych. Entuzjazm, radość i wesoła muzyka sprawiły, że serduszka gorąco biły, a przedszkolaki wspaniale się bawiły!

2014-02-15 07:35

Wizyta przedszkolaków w SP3

12 lutego nasze „starszaki”, czyli „Krasnale”, „Słoneczka” i „Biedronki” udały się z wizytą do Szkoły Podstawowej Nr3 w Chojnowie. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały występy szkolnych zespołów Synkopa, Aja, Trójeczka i Piramida. Przedszkolaki miały też możliwość zapoznania się z salami lekcyjnymi i pracownią komputerową. Na pamiątkę pobytu dzieci otrzymały medale i słodkie upominki. Dziękujemy za bardzo ciepłe przyjęcie!

2014-02-12 18:28