BAL KARNAWAŁOWY

SZANOWNI RODZICE! Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH NASTĄPIŁA ZMIANA TERMINU BALU KARNAWAŁOWEGO. BAL ODBĘDZIE SIĘ 6 LUTEGO 2014 R. (CZWARTEK). BARDZO PROSIMY O DOKONANIE WPŁATY DLA PROWADZĄCYCH BAL W WYSOKOŚCI 16 ZŁ OD KAŻDEGO DZIECKA. WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO KOŃCA STYCZNIA U PANI INTENDENTKI LUB U NAUCZYCIELA GRUPY. PRZEPRASZAMY ZA ZMIANĘ I Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA WPŁATY.

2014-01-27 18:05

Przyszła zima, zima biała!

Przyszła zima, zima biała, śnieg wokoło rozsypała! Ku uciesze wszystkich przedszkolaków ogród przedszkolny zamienił się w zimową krainę – taka aura jest świetną okazją do zabaw. Dzieciom z grupy „Grzybki” dużą radość sprawiły harce na śniegu.

2014-01-25 16:29

Dzień Babci i Dziadka

„Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków!” Drogie Babcie i drodzy Dziadziusiowie! Z okazji Waszego święta życzymy dużo zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń, uśmiechów na co dzień i mnóstwo radości!

2014-01-20 20:18

Koncert muzyczny pt: „Na indiańskiej ścieżce"

13 stycznia w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny pt: „Na indiańskiej ścieżce". Barwne pióropusze, efektowne stroje, łapacze snów, opowieść o indiańskim chłopcu a przede wszystkim oryginalne indiańskie instrumenty sprawiły, iż dzieci z pełnym podziwem i zachwytem patrzyły na występ indiańskiego zespołu Leyenda. Patrząc na zaciekawione buzie dzieci warto organizować takiego typu spotkania.

2014-01-13 17:34

SZANOWNI RODZICE

INFORMUJEMY, ŻE 13 STYCZNIA 2014 R. (PONIEDZIAŁEK) NASZE PRZEDSZKOLAKI WYSŁUCHAJĄ KONCERTU MUZYCZNEGO PT. „NA INDIAŃSKIEJ ŚCIEŻCE” W WYKONANIU ARTYSTÓW Z LUBUSKIEGO BIURA KONCERTOWEGO.

2014-01-08 17:28