Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

ZAPYTANIE OFERTOWE

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie zaprasza do składania ofert na zamówienie ofertowe pn. Dostosowanie budynku Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie ul. Wojska Polskiego 18 do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych - ETAP II: oświetlenie awaryjne: montaż oświetlenia awaryjnego dróg ewakuacyjnych zgodnie z projektem. Szczegóły zapytania w zakładce: OGŁOSZENIA

2022-07-01 19:26

WAKACJE!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 składamy wszystkim Rodzicom najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań. Niech będą one czasem radości i spokojnego wypoczynku!

2022-07-01 18:39

SPOTKANIE Z RATOWNIKAMI MEDYCZNYMI

W czwartek gościliśmy w naszym przedszkolu ratowników medycznych ze Szpitala Św. Alberta w Bolesławcu. Dzieci miały okazję uczestniczyć w ćwiczeniach z pierwszej pomocy przedmedycznej. Dowiedziały się, w jaki sposób można komuś pomóc zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe, jak należy sprawdzać przytomność osoby poszkodowanej oraz w jaki sposób zgłaszać wypadek, jakie informacje podać dyspozytorowi. Przedszkolaki z wielką uwagą przyglądały się, jak wygląda masaż serca – chętne próbowały same udzielać pierwszej pomocy pod bacznym okiem instruktorów. Dzieci miały też okazję przypomnieć i utrwalić sobie numery telefonów alarmowych. Dziękujemy! To była dla nas wszystkich bardzo cenna lekcja!

2022-06-25 08:27

„SŁONECZKA” UROCZYŚCIE POŻEGNAŁY PRZEDSZKOLE

Dzień 14.06.2022r. dla jednych to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń, bowiem w tym dniu odbyła się wzruszająca uroczystość - „Pożegnanie przedszkola”. Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Absolwenci ze „Słoneczek” pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Występy rozpoczął wyjątkowy Polonez, były wiersze, inscenizacje, tańce i piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki oraz prezenty w postaci pojemników na szkolne śniadania. Były także życzenia i podziękowania ze strony p. Dyrektor- Lucyny Spes oraz Rodziców, nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia. Dziękujemy Rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.

2022-06-15 10:34

KONCERT MUZYCZNY

14 czerwca odbył się w naszym przedszkolu koncert muzyczny w wykonaniu artystów z Lubuskiego Biura Koncertowego „Orfeusz”. Muzycy wprowadzili dzieci w świat bajki w przedstawieniu pt. „Muzyczne opowieści – O królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach". Towarzysząca temu wydarzeniu muzyka nadała spotkaniu magiczny charakter. Przedszkolaki miały okazję poznać instrumenty takie jak: skrzypce, puzon i fagot. Było to już ostatnie nasze spotkanie w tym roku szkolnym – bardzo dziękujemy za dostarczenie niezapomnianych muzycznych wrażeń!

2022-06-15 10:31

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie