Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

Czy można zrobić coś dobrego dla naszej planety? Można! W piątek nasze Przedszkolaki wzięły udział w akcji Sprzątanie Świata. Dzieci – zaopatrzone w rękawice i worki – z wielkim zaangażowaniem sprzątały pobliski park i ogród przedszkolny. Wiek przedszkolny to okres wzmożonej aktywności poznawczej i emocjonalnej. Warto więc wtedy ukazać dzieciom potęgę i piękno otaczającego świata, wzbudzić w nich pozytywne uczucia i uświadomić, że są odpowiedzialne za siebie i przyrodę. Mamy nadzieję, że zdobyte w ten sposób doświadczenia zaowocują w przyszłości proekologicznymi nawykami i że Przedszkolaki będą pamiętały, że o świat należy dbać każdego dnia!

2023-09-16 08:31

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

W piątek 15 września nasze przedszkolaki świętowały MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI. Dlaczego kropka? Ponieważ to od niej wszystko się zaczęło! W każdej z grup opowiedziana została historia małej Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości i nabrała odwagi by rozwijać swoją pasję. Tego dnia przedszkole wypełniły małe i wielkie kropeczki i kropki. „Kropka tu, kropka tam, jaki kolor kropki mam?” – w rytm te rymowanki szukaliśmy kropek wokół nas. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu: są w kropkach biedronki i muchomora, z kropki można utworzyć słońce czy też kolorową piłkę.
Dzień kropki to święto kreatywności, odwagi, budowania pewności siebie. Stwarzaliśmy okazję do odkrywania talentów, pobudzania wyobraźni i nieszablonowego myślenia. Tego dnia zorganizowane zostały dla dzieci kreatywne, nietuzinkowe zabawy z kropką w roli głównej. Uczyliśmy się jak dodawać innym i sobie wiary we własne możliwości. Podczas zajęć powstały też wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki!

2023-09-15 17:13

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI – ŚWIĘTO KREATYWNYCH DZIAŁAŃ DZIECIĘCYCH

15 września (piątek) będziemy obchodzić w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności i odkrywania talentów. Zachęcamy, aby tego dnia Dzieci założyły ubrania w kropki:)

2023-09-13 17:03

NOWY ROK SZKOLNY 2023/2024

Już jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny. Przedszkole będzie czynne od 6.00 do 16.30. Bardzo prosimy Rodziców o przyprowadzanie Dzieci do godziny 8.00. W tym roku w salach na dole będą grupy: Grzybki (dzieci 3 – letnie), Słoneczka (dzieci 4,5 – letnie) i Krasnale (dzieci 4 – letnie), a na I piętrze: Pszczółki (dzieci 5 – letnie), Wiewiórki i Motylki (dzieci 6 – letnie). Życzymy wszystkim Przedszkolakom łagodnego przejścia z trybu wakacyjnego na ten szkolny i mocno trzymamy kciuki za tych, którzy jutro zadebiutują w roli Przedszkolaków! Do zobaczenia!

2023-08-31 08:59

ZEBRANIE DLA RODZICÓW DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH

Serdecznie zapraszamy Rodziców, których Dzieci we wrześniu rozpoczną przygodę z naszym przedszkolem na zebranie, które odbędzie się 30 sierpnia (środa) o godzinie 16.00. Nowo przyjęte Dzieci mile widziane na spotkaniu:) Do zobaczenia!

2023-08-25 19:46

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie