Dziękujemy!
Dziękujemy Pani Prezes Banku Spółdzielczego w Chojnowie za wsparcie finansowe niezbędne do realizacji marzenia dzieci o posiadaniu magicznych, drewnianych klocków Linden. Klocki te wspomagają odkrywczą naturę dzieci i inspirują do samodzielnego myślenia twórczego. Zabawa nigdy nie była przyjemniejsza – Linden to wyższy poziom wyobraźni! Można się o tym przekonać, zaglądając do naszej galerii zdjęć.
data publikacji: 2019-11-09 18:33

Podziękowanie od Prezydenta RP
8 listopada otrzymaliśmy przesyłkę z Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy z podziękowaniami za udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna nasza Polska cała”. Do listu dołączona była flaga narodowa – symbol naszej tożsamości i przynależności do wspólnoty polskiej.
data publikacji: 2019-11-09 15:25

Świętujemy Niepodległość!
W piątek, 8 listopada, uczciliśmy 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystości wziął udział Burmistrz Miasta Chojnowa Jan Serkies, przedstawicielki Rady Rodziców, wszystkie przedszkolaki i cały personel przedszkola. Rozpoczęliśmy od krótkiego przypomnienia dziejów naszej Ojczyzny, a potem słowem i piosenką oddaliśmy szacunek symbolom narodowym i wyraziliśmy miłość i przywiązanie do kraju ojczystego. Serca mocniej nam zabiły, gdy o symbolicznej godzinie 11.11 po całym przedszkolu rozbrzmiewał odśpiewany wspólnie „Mazurek Dąbrowskiego”. Występy przedszkolaków zostały nagrodzone gromkimi brawami, a ich zaangażowanie, patriotyczna postawa i artystyczny talent doceniony przez wszystkich. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii, a także na stronie: https://promocja.chojnow.eu/swieto_niepodleglosci_w_przedszkolu,a490.html
data publikacji: 2019-11-09 10:42

Święto Niepodległości
Już w piątek – 8 listopada – przedszkolne obchody 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku również włączymy się w akcję „Szkoła do hymnu” i wspólnie zaśpiewamy „Mazurek Dąbrowskiego” o symbolicznej godzinie 11:11. Prosimy, aby w tym dniu dzieci ubrane były odświętnie z akcentami biało-czerwonymi.
data publikacji: 2019-11-06 19:26

„Słowa ojczyzny pełne”
6 listopada gościliśmy w przedszkolu uczniów z Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie, którzy przeczytali dzieciom z najstarszych grup wiekowych utwory nawiązujące do historii naszego kraju. Spotkanie było też okazją do wspólnego odśpiewania hymnu Polski. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały biało-czerwone naklejki przedstawiające treści związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości oraz „Elementarz młodego Polaka” - książeczkę, którą powinno poznać każde polskie dziecko. Dziękujemy za umożliwienie wspólnego świętowania!
data publikacji: 2019-11-06 19:24

<< nowsze | 12  | 13  | 14  | 15  | 16 | 17  | 18  | 19  | 20  | 21  | 22  | starsze >>