Aktualności

Dla Rodziców Dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie
Drodzy Rodzice! Prosimy o wypełnienie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku 2020/2021 (przekazywanych Państwu przez Wychowawczynie) oraz o ich dostarczenie w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE do 21 lutego do Pań Wychowawczyń. Niedostarczenie deklaracji związanej z procedurą rekrutacyjną może skutkować utratą miejsca w przedszkolu. Deklaracje również do pobrania na stronie internetowej przedszkola w zakładce: Dla Rodziców/Rekrutacja.
data publikacji: 2020-02-07 16:25
 
Przedstawienie pt. „W krainie Króla Lwa”
6 lutego nasze przedszkolaki udały się do MOKSiR-u, gdzie obejrzały spektakl pt. „W krainie Króla Lwa” w wykonaniu aktorów z Teatru Współczesnego z Krakowa. Ta wzruszająca historia oparta na motywach jednego z najpopularniejszych filmów animowanych w historii - „Króla Lwa”, przeniosła nas w kolorowy świat afrykańskiej sawanny. Niepowtarzalnego wymiaru widowiska dopełniły żywiołowo wykonane piosenki połączone z ciekawą choreografią. Dzieci były zachwycone!
data publikacji: 2020-02-06 21:26
 
Bal karnawałowy
Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą – nieodłącznym elementem tego okresu są bale. A dla przedszkolaków bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni, dostarczający wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas! 31 stycznia wszyscy mogliśmy poczuć ten magiczny klimat na naszym balu. Dzieci pełne pozytywnej energii pląsały w parach, kole i korowodach, a muzyka płynąca z głośników inspirowała do szalonej zabawy. Jak zwykle Panie ze Stacji Zabawa zrobiły wszystko, aby uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Niespodzianką był padający śnieg – tak wyczekiwany tej zimy oraz pokaz płonących baniek - dzieci z niedowierzaniem podziwiały „ogniste” widowisko! Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów dla swoich pociech, a Stacji Zabawa za dostarczenie niezapomnianych wrażeń!
data publikacji: 2020-02-01 11:00
 
Rekrutacja 2020/2021
Szanowni Rodzice! Zachęcamy do zapoznania się z informacjami rekrutacyjnymi do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie na rok szkolny 2020/2021 w zakładce: „Dla Rodziców” („Rekrutacja”)
data publikacji: 2020-01-29 19:20
 
Dzień Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka to dzień szczególny, to dzień pełen uśmiechów, radości i wzruszeń. 28 stycznia mieliśmy okazję do przeżywania takich właśnie emocji podczas niezwykłej uroczystości, która odbyła się w sali widowiskowej Domu Kultury w Chojnowie. Wtedy to nasze przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Były wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, pokazy taneczne, a także jasełka w wykonaniu dzieci z najstarszej grupy wiekowej. Atmosfera była wspaniała, ale nie ma co się dziwić – taki dzień w kalendarzu raz w roku się zdarza! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronie: https://promocja.chojnow.eu/kochanym_babciom_i_dziadkom,a532.html
data publikacji: 2020-01-29 19:00
 
<< nowsze | 12  | 13  | 14  | 15  | 16 | 17  | 18  | 19  | 20  | 21  | 22  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie