SENSOPLASTYKA, CZYLI DUŻA DAWKA RADOŚCI!

19 grudnia odbyły się kolejne zajęcia sensoplastyczne. Sensoplastyka nie tylko pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, ale przede wszystkim jest źródłem dobrej zabawy. Tak też było i dzisiaj – nikt nie zwracał uwagi na polepione, kolorowe dłonie i stopy, a radości było co niemiara!

2022-12-19 16:13

WIGILIA OPŁATKIEM PACHNĄCA...

21 grudnia (środa) odbędzie się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. Prosimy o odświętne ubranie Dzieci w tym szczególnym dniu. Serdecznie dziękujemy!

2022-12-17 14:39

MIKOŁAJKOWE WYJŚCIE DO KINA

8 grudnia Mikołaj zaprosił wszystkie dzieci do kina na film pt.: „Szybcy i śnieżni”. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem obejrzały opowieść o tym, że pogoń za sukcesem prowadzi czasem na manowce, samotność wydobywa z ludzi najgorsze cechy charakteru, a przyjaźń to bezcenny dar. Seans filmowy poprzedzony był miłą, świąteczną niespodzianką – filmem od Świętego Mikołaja stworzonym specjalnie dla naszych przedszkolaków. Jakaż była radość, kiedy na prawdziwym ekranie pojawiały się zdjęcia przedstawiające scenki z życia przedszkola i padały życzenia skierowane do dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie! Z całego serca dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie wyjścia do kina i dostarczenie dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń!

2022-12-09 14:25

PODZIĘKOWANIE

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić” Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu Solo – Barbara Ćmikiewicz, Panu Robertowi Jastrzębskiemu i Stacji Zabawa za zaangażowanie się w przygotowanie paczek dla dzieci oraz za zorganizowanie przybycia Mikołaja i Elfów do naszego przedszkola.

2022-12-08 15:10

"KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW" W WYKONANIU PRACOWNIKÓW PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 1 W CHOJNOWIE

Uwaga, uwaga! Niecodzienne wydarzenie! Serdecznie zapraszamy 15 grudnia 2022r. godz. 17:00 i 18:15 do Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji na przedstawienie "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" (wersja współczesna) w wykonaniu pracowników Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie. Gościnnie wystąpi zespół Brooklyn. Ceny biletów: 20 zł (dorosły), 10 zł (dziecko). Przedsprzedaż biletów: Przedszkole Miejskie nr 1 w Chojnowie.

2022-12-07 10:28