Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI – ŚWIĘTO KREATYWNYCH DZIAŁAŃ DZIECIĘCYCH

15 września (piątek) będziemy obchodzić w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności i odkrywania talentów. Zachęcamy, aby tego dnia Dzieci założyły ubrania w kropki:)

2023-09-13 17:03

NOWY ROK SZKOLNY 2023/2024

Już jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny. Przedszkole będzie czynne od 6.00 do 16.30. Bardzo prosimy Rodziców o przyprowadzanie Dzieci do godziny 8.00. W tym roku w salach na dole będą grupy: Grzybki (dzieci 3 – letnie), Słoneczka (dzieci 4,5 – letnie) i Krasnale (dzieci 4 – letnie), a na I piętrze: Pszczółki (dzieci 5 – letnie), Wiewiórki i Motylki (dzieci 6 – letnie). Życzymy wszystkim Przedszkolakom łagodnego przejścia z trybu wakacyjnego na ten szkolny i mocno trzymamy kciuki za tych, którzy jutro zadebiutują w roli Przedszkolaków! Do zobaczenia!

2023-08-31 08:59

ZEBRANIE DLA RODZICÓW DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH

Serdecznie zapraszamy Rodziców, których Dzieci we wrześniu rozpoczną przygodę z naszym przedszkolem na zebranie, które odbędzie się 30 sierpnia (środa) o godzinie 16.00. Nowo przyjęte Dzieci mile widziane na spotkaniu:) Do zobaczenia!

2023-08-25 19:46

TU NA RAZIE ROŚNIE TRAWA, ALE BĘDZIE WNET MURAWA!

Rozległy teren ogrodu przedszkolnego z dużą ilością zieleni jest nie tylko dużym atutem placówki, ale przede wszystkim jest ulubionym miejscem do zabaw dzieci . Jednak część naszego podwórka nie była w pełni wykorzystana, stąd zrodził się pomysł na budowę nowego boiska. Panie z Rady Rodziców z roku szkolnego 2021/22 bardzo zaangażowały się w to przedsięwzięcie i przy wsparciu Pana Burmistrza i Pracowników Urzędu Miejskiego projekt ten zostanie wkrótce zrealizowany. Projekt pozwoli na podniesienie jakości i bezpieczeństwa w realizacji zadań przedszkola, promocji zdrowia, popularyzacja aktywnego stylu życia, a także stworzenie warunków do uprawiania gier zespołowych. Inwestycja ta będzie służyć kolejnym pokoleniom przedszkolaków. Dziękujemy!

2023-07-12 19:11

WAKACJE!

Dobiega końca kolejny rok, nareszcie długo oczekiwane wakacje! Życzymy Wam udanego wypoczynku, wielu słonecznych dni i niezapomnianych wakacyjnych przygód. Wierzymy, że spotkamy się wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym!

2023-06-30 10:06

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie