WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

14 lutego, jak co roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Walentynki”. Ten dzień przepełniony był atrakcjami oraz zabawami mającymi na celu uświadomienie dzieciom znaczenia miłości i przyjaźni w naszym życiu. Przedszkolaki we wszystkich grupach brały udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami, m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki, kodowały. Poznały także tradycje walentynkowe, dowiedziały się jak ważne jest okazywanie uczuć przyjaźni i sympatii. Wyklejały, rysowały i kolorowały serduszka, wykonywały laurki, czyli własne walentynki. Nie zabrakło również wspólnych tańców oraz pamiątkowych zdjęć. Dzień upłynął w bardzo miłej, radosnej atmosferze!

2023-02-14 16:16

PODZIĘKOWANIE

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji Słodkiego Czwartku. Pozyskane w ten sposób środki Rada Rodziców przeznaczy na sfinansowanie wycieczki dla Przedszkolaków!

2023-02-10 10:03

SENSOPLASTYKA W PRZEDSZKOLU, CZYLI JAK KREATYWNIE SIĘ WYBRUDZIĆ!

6 lutego odbyły się w naszym przedszkolu kolejne już zajęcia sensoplastyczne. Podczas świetnej zabawy zaangażowane są wszystkie zmysły: wzrok, dotyk, słuch, węch i smak. Z jednej strony to zajęcia bardzo atrakcyjne i kreatywne, a z drugiej –intensywnie stymulujące rozwój dziecka. Na zajęciach używa się wyłącznie bezpiecznych produktów spożywczych – dzięki temu dzieci mogą nie tylko bezpiecznie dotknąć, ale również spróbować smaku każdego produktu!

2023-02-06 18:50

BAL KARNAWAŁOWY

Jak karnawał, to zabawa! W tym roku nasze Przedszkolaki miały okazję bawić się na balu karnawałowym zorganizowanym w sali Miejskiego Domu Kultury w Chojnowie. Oprawę muzyczną oraz zabawy taneczne przygotowały i prowadziły Panie ze Stacji Zabawa. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości jego uczestnikom, a to było głównym celem tego balu!

2023-02-06 18:49

KONCERT MUZYCZNY

17 stycznia odbyło się kolejne spotkanie z Lubuskim Biurem Koncertowym Orfeusz z Zielonej Góry. Tym razem muzycy opowiedzieli nam cudowną historię o ukraińskim bohaterze Nikicie, który ratuje porwaną królewnę z łap okrutnego smoka, sprytnie go pokonuje i tym samym wybawia Kijów od potwora. A wszystko to przy dźwiękach ukraińskiej bandury, skrzypiec i sopiłki. Muzyczna opowieść podobała się wszystkim!

2023-01-18 13:11