Wycieczka do wioski indiańskiej

W dniu dzisiejszym "Krasnale" odwiedziły wioskę indiańską pod Przemkowem. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem zdjęciowym, który... i tak nie odda atmosfery panującej na imprezie. :)

2013-06-28 21:57

Zakończenie roku u „Wiewiórek" i „Krasnali"

„Dziś żegnamy przedszkole, nasze panie i zabawki. Dla nas dzwoni dzwonek w szkole i czekają szkolne ławki”. I znowu nadszedł czerwiec, a wraz z nim czas rozstań i pożegnań z kolejnym pokoleniem naszych wychowanków. 20 i 21 czerwca rodzice mieli okazję zobaczyć swoje dzieci recytujące wiersze, śpiewające piosenki i tańczące już ostatni raz w przedszkolu. Przedszkolaki w słowach wierszy i piosenek podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w ich rozwój i wychowanie. Uwieńczeniem uroczystości były pamiątkowe dyplomy, upominki i życzenia, które będą stanowić dla naszych absolwentów miłą pamiątkę z tego wspaniałego okresu w ich życiu. Trzymamy za Was kciuki i życzymy Wam samych sukcesów w szkole, radosnych wakacji, uśmiechu na co dzień i wielu nowych przyjaźni!

2013-06-22 08:49

Korowód z okazji obchodów Dni Chojnowa

Zapraszamy naszych przedszkolaków do wzięcia udziału w korowodzie z okazji obchodów Dni Chojnowa, który odbędzie się 22 czerwca 2013r. (sobota). Prosimy o przebranie dzieci w bajkowe, kolorowe stroje. Zbiórka pod Urzędem Miasta o godzinie 15:45.

2013-06-19 21:07

INFORMACJA DLA RODZICÓW, KTÓRYCH DZIECI BĘDĄ UCZĘSZCZAŁY DO PRZEDSZKOLA W LIPCU I W SIERPNIU

Informujemy rodziców, których dzieci będą uczęszczały w lipcu do Przedszkola Miejskiego Nr3, iż podpisywanie umów odbędzie się w tamtejszym przedszkolu w dniach: 19 czerwca (środa) w godz. od 15:00 do 16:30 i 24 czerwca (poniedziałek) w godz. od 14:30 do 16:00. Natomiast rodzice, którzy zapisali dzieci na sierpień do Przedszkola Miejskiego Nr1 proszeni są o zgłaszanie się do naszego przedszkola w celu podpisania umów w dniach: 24 czerwca (poniedziałek) w godz. od 15:00 do 16:30 i 25 czerwca (wtorek) w godz. od 14:00 do 16:30. Ponadto prosimy rodziców o uiszczanie opłaty stałej za lipiec i sierpień do 26 czerwca 2013r. na konta: NUMER KONTA PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR3: 30 8644 0000 0001 9435 2000 0010 NUMER KONTA PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR1: 92 8644 0000 0000 1427 2000 0020 (tytułem wpisując imię i nazwisko dziecka oraz „opłata stała”). Przypominamy, że w sierpniu nasze przedszkole będzie czynne od 6:00 do 16:00.

2013-06-18 16:59

PODZIĘKOWANIE

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń.” Pragniemy gorąco podziękować darczyńcom i ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do organizacji festynu: Bankowi Spółdzielczemu w Chojnowie, Kancelarii Notarialnej E. A. Wilowska, PHU „Claudia” E. R. Oleś, „Kraskór” PPHU Krauzowicz, „Domex” M. Cichoński, „Netto”, „Polomarket”, Kantor – M. Zwierzyński, „Eko”, „Magnum” Lubin, „Play” Dziobak, Piekarni „Kupczyk”, Piekarni „Kryszczuk”, Fermie Drobiu „Ławnik”, KGHM Zagłębie Lubin S.A., „OVB” Chojnów, „CCC” Polkowice, Samsung, Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu „Solo” – Złotoryja B. Ćmikiewicz, „Anmar” FU – A. Ubych, Pizzerii „Piccolo Mondo” – Chojnów, Państwu Chorap – „Golden”, Salonowi Fryzjerskiemu ELITS – A. Metanowska, Bankowi BGŻ – Legnica, M. Antos – Transport Ciężarowy, „Dobry Kolor” Z. Mączniewska, Intermarche – Chojnów, Igloo Renoma – Legnica, Pizzerii „Prowincja”, J. Macowicz, W. Szydełko, M. Bąk, A. Czarny, M. Zdanek, E. Graban, E. Martynik, R. Bobiowska, M. Kowalczyk, M. Ratman, M. i P. Barnowscy, zespołowi VIPER, Portalowi Informacyjnemu Miasta i Gminy Chojnow.pl oraz wszystkim innym bezimiennym ofiarodawcom. Jesteśmy wdzięczni za okazaną nam życzliwość, pomoc i wsparcie.

2013-06-17 12:29